Bugün adet oldum
Hasan bey hafta başı aradı konuştuk
Benim durumumda ya hazır embriyo yada genetik test yapılmış eşimin embriyoları transfer olunmalı
Rahim kendisi bulsun iyini dedim,senin durumun farklı dedi
Rahime bir iyi bir kötü girse rahim kötüyü atarken iyide kopuyor
Şimdi kapalı kutu olduğu için rahimden mi,embriyodan mı çözülmesinin bir yolu var
NGS
Kalan embriyolara ngs yapilabiliyor mu?
Kievde ngsli denendi , hazir embriyo konusunda esin icin uygun olur mu

Yeni donörle yola çıkıcam
Zaza yeni kararın hayırlı olsun umarım bu kez herşey yolunda gider ve evladına kavuşursun....senin fikirlerin ve tecrubelerin bizler için önemli biliyorsun...3 tane transfer olmuştu geriye hiç dondurulmusun kalmadı mı? Donor kaynaklı mi problem yani Hasan bey nasıl bir açıklama yapıyor? Yine british ile mi devam edeceksin?

S
Zaza yeni kararın hayırlı olsun umarım bu kez herşey yolunda gider ve evladına kavuşursun....senin fikirlerin ve tecrubelerin bizler için önemli biliyorsun...3 tane transfer olmuştu geriye hiç dondurulmusun kalmadı mı? Donor kaynaklı mi problem yani Hasan bey nasıl bir açıklama yapıyor? Yine british ile mi devam edeceksin?
Çok sağol kardeşim
Hasan bey net rahim mi embriyo mu demesi için genetik test yapalım embriyolarına ve en sağlıklıyı bulup transfer edelim dedi
Onuda düşürsen artık çare taşıyıcı anne
Onuda kievde benim ngs den çıkan iki sağlıklı embriyolarımı düşünüyorum
Ankarad ki doktorumda dün aradı ve adet bitince gel bu siklüs histeroskop cihazıyla girelim ve growt hormonu rahim duvarına enjekte edelim
Miyom ameliyatı sonrası koterin verdiyi zararları tamir edelim dedi
Yeni tedaviler ve yeni umut
Bu kadar

S

Çok sağol kardeşim
Hasan bey net rahim mi embriyo mu demesi için genetik test yapalım embriyolarına ve en sağlıklıyı bulup transfer edelim dedi
Onuda düşürsen artık çare taşıyıcı anne
Onuda kievde benim ngs den çıkan iki sağlıklı embriyolarımı düşünüyorum
Ankarad ki doktorumda dün aradı ve adet bitince gel bu siklüs histeroskop cihazıyla girelim ve growt hormonu rahim duvarına enjekte edelim
Miyom ameliyatı sonrası koterin verdiyi zararları tamir edelim dedi
Yeni tedaviler ve yeni umut
Bu kadar
Yeni yolun hayırlı olsun zazacim yolun şansın açık olsun ‍♀️sen bu yoldaki en uzun en tecrübeli ve en acıyı zorluğu çeken kadınsın Rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle

Yeni yolun hayırlı olsun zazacim yolun şansın açık olsun ‍♀️sen bu yoldaki en uzun en tecrübeli ve en acıyı zorluğu çeken kadınsın Rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle
Çok sağol canım
Bazı arkadaşlar düşünüyor parası var deniyor
Ama inanın parayı bu dönem kazanmasıda zor,harcamasıda zor
Ve en kötüsü kazancının çöp olması
Sağlıkta çöplük olması

Geri