Kızlar bende cumartesi transfer hazırlığına başladım. Bir sıkıntı yoksa 10 gün sonra falan transfer olucam. Hep dua ettim kendim ve buradakiler için. Allah yüzümüze baksın hepimizin inşallah...
Rabbim yüzünü güldürsün canim insallah hayirla sonuclansin❤❤

Hayır arkadaş kiminin maddi gücü vardır şansı olduğu sürece devam eder,,kimisinin yoktur kredi çeker ac kalır boğazına kadar borç içinde yüzer ama iyi ama kötü bu yolda devam etmek için çabalar tüm gücüyle. Biz bu yolda kadinligimizi unuttuk ya evliligimizi sırf bir evlat sahibi olalım diye yasıyamayanlardanız Burda birbirimizi en iyi biz anlarız diye varız bizlerde birbirimize böyle en hassas noktamızdan vuracaksak yazık bize ya destek olmayan köstekle olmasın. .
Sonuna kadar katiliyorum sana

Kimin ne dediginin ya da ne düşündüğünün hic önemi yok. @Zaza74 Allah kazancını arttirsin. Ben inaniyorum bir gün bebegin olacak.

@Szr_ cim seninde bu son transferin olur insallah. Guzel haberlerini aliriz. Allah yardimcin olsun. Bizimde dualarimiz seninle..
Pakizeciğim çok teşekkür ederim.
Allah razı olsun duasını eksik etmeyen herkesten.

Kimin ne dediginin ya da ne düşündüğünün hic önemi yok. @Zaza74 Allah kazancını arttirsin. Ben inaniyorum bir gün bebegin olacak.

@Szr_ cim seninde bu son transferin olur insallah. Guzel haberlerini aliriz. Allah yardimcin olsun. Bizimde dualarimiz seninle..
Çok sağol kuzum
En son kazenle kapışırken adam bana telefonda dedi,kadınlar klübünde yüzüne gülen arkadaşların arkandan atıp tutuyor seni
Nerden bunda bu kadar para durmadan tedavide
Reklamcı diye düşüncelerini kazenle paylaşmışlar
Sadece bunu söyledim,benim çektiyimi çeksinler

Kızlar bende cumartesi transfer hazırlığına başladım. Bir sıkıntı yoksa 10 gün sonra falan transfer olucam. Hep dua ettim kendim ve buradakiler için. Allah yüzümüze baksın hepimizin inşallah...
Hayirlisiyla her sey yolunda gider szr cim ve transferin yapilir ve saglikla bebisini kucagina alirsin canim dualarim seninle rabbim hepimizin yuzune baksin hepimiz anne olalim

Çok sağol kuzum
En son kazenle kapışırken adam bana telefonda dedi,kadınlar klübünde yüzüne gülen arkadaşların arkandan atıp tutuyor seni
Nerden bunda bu kadar para durmadan tedavide
Reklamcı diye düşüncelerini kazenle paylaşmışlar
Sadece bunu söyledim,benim çektiyimi çeksinler
Bosver o kazeni o varya fena kinci. Seni hepimiz taniyoruz canim .

Geri