S

Çok sağol kardeşim
Hasan bey net rahim mi embriyo mu demesi için genetik test yapalım embriyolarına ve en sağlıklıyı bulup transfer edelim dedi
Onuda düşürsen artık çare taşıyıcı anne
Onuda kievde benim ngs den çıkan iki sağlıklı embriyolarımı düşünüyorum
Ankarad ki doktorumda dün aradı ve adet bitince gel bu siklüs histeroskop cihazıyla girelim ve growt hormonu rahim duvarına enjekte edelim
Miyom ameliyatı sonrası koterin verdiyi zararları tamir edelim dedi
Yeni tedaviler ve yeni umut
Bu kadar
Yolun açık şansın bol olsun...umudunu yitirmemeni kalpten dilerim

Çok sağol canım
Bazı arkadaşlar düşünüyor parası var deniyor
Ama inanın parayı bu dönem kazanmasıda zor,harcamasıda zor
Ve en kötüsü kazancının çöp olması
Sağlıkta çöplük olması
Bu yolu az çok burdaki her kadın yasiyo yaşadı kim bilir daha neler yasiyacak o yüzden maddi manevi hepimiz nelerin bizden gittiğini elimizin acılarla bomboş kaldığını iyi biliyoruz parası olanın bile bu yolda ne çok canı yandığını bi kendi bide Allah bilir.o yüzden sen kimin ne dediğine ne düşündüğüne değil kalbinin aklının sesine kulak ver yolun sonu selamettir inşalalh ‍♀️

Bu yolu az çok burdaki her kadın yasiyo yaşadı kim bilir daha neler yasiyacak o yüzden maddi manevi hepimiz nelerin bizden gittiğini elimizin acılarla bomboş kaldığını iyi biliyoruz parası olanın bile bu yolda ne çok canı yandığını bi kendi bide Allah bilir.o yüzden sen kimin ne dediğine ne düşündüğüne değil kalbinin aklının sesine kulak ver yolun sonu selamettir inşalalh ‍♀️
Aynen katiliyorum sana

Çok sağol canım
Sağlıkta çöplük olması
Herdaim sans senden yana olsun sen güçlü bir kadinsin vallahi ornek aldigim kadinlardan birisin bosver sen takma o kadar zor bir surec ki maddi ve manevi her yonden sen herseyin ustesinden gelirsin rabbim herdaim yaninda olsun.

Çok sağol canım
Sağlıkta çöplük olması
Maddi olanaklarin uygunsa kendin ilerlemek istedigin kadar ilerleyebilirsin, sonucta bu senin kendi kararindir. 3.kisilerin dusunceleri de kendilerindir.
Bu yoldaki cabani ve emegini anlatarak bir yol gosterici oluyorsun. Senin aci tecrubelerinden herkes kendine bi parca bulup cozum alternatifi olusturabilir..
Bu ay saglikli embriyo bulunup ve gercekten derdine derman olmasini tum kalbimle diliyorum

S

Çok sağol kardeşim
Hasan bey net rahim mi embriyo mu demesi için genetik test yapalım embriyolarına ve en sağlıklıyı bulup transfer edelim dedi
Onuda düşürsen artık çare taşıyıcı anne
Onuda kievde benim ngs den çıkan iki sağlıklı embriyolarımı düşünüyorum
Ankarad ki doktorumda dün aradı ve adet bitince gel bu siklüs histeroskop cihazıyla girelim ve growt hormonu rahim duvarına enjekte edelim
Miyom ameliyatı sonrası koterin verdiyi zararları tamir edelim dedi
Yeni tedaviler ve yeni umut
Bu kadar
Sana buyume hormonu direk rahme enjekte edilmisti degil mi tranafwrden once

Kesinlikle kelimesi kelimesine katılıyorum.

Kesinlikle kelimesi kelimesine katılıyorum.
Hayır arkadaş kiminin maddi gücü vardır şansı olduğu sürece devam eder,,kimisinin yoktur kredi çeker ac kalır boğazına kadar borç içinde yüzer ama iyi ama kötü bu yolda devam etmek için çabalar tüm gücüyle. Biz bu yolda kadinligimizi unuttuk ya evliligimizi sırf bir evlat sahibi olalım diye yasıyamayanlardanız Burda birbirimizi en iyi biz anlarız diye varız bizlerde birbirimize böyle en hassas noktamızdan vuracaksak yazık bize ya destek olmayan köstekle olmasın. .

Çok sağol canım
Sağlıkta çöplük olması
Zaza boşver sen kimse bu arkadaşlar herhalde farklı platformlardan zira buradaki arkadaşlarımız gördüğüm kadarıyla iyi kötü tecrubelerinden istifade etmek için çırpınan ve sana bolca dua eden kader arkadaşların..gücün yettigi kadar denersin gönlünce kime ne! Sen bunlara takılıp enerjini boşa harcama kardeşim...bence bu noktada önemli olan dediğin gibi paranın ne denli zor kazanıldığını unutup gelen hastalarını para sayma makinası gibi görüp özensiz standart tedaviler uygulayan merkez ve doktorlar...bana göre bizler aynı taraftayiz dolayısıyla bize düşen iyi kötü yaşadığımız tecrubeleri şeffaf bir şekilde paylaşmak ve birbirimizin menfaatlerini Onlara karşı korumak ancak bu şekilde her birimiz içimizdeki o büyük boşluğu doldurabiliriz...

Geri