Yumurtlamadan (Ovülasyondan ) önce hamile kalınır mı ?

yumurtlama tarihim ayın 12 si biz bu dönemde ilişkiye girdik kasıklarımda şimdi batmalar var azda sabah lekelenmem oldu hamile olabilirmiyim. bugün adet olmam lazımdı

Merhaba, ovülasyon günün de ve ovülasyon dan bir kaç gün önce birlikte olmak gebe kalmanızı sağlar. Yarın Adet olmazsanız gebelik testi yapa bilrisiniz.

mrhaba 2 aydır bebek istiyoruz yumurtlama günü ilşkiye girdik 3 ocakta adet olmam lazımdı olmadım hafif seyirmelerim var karnımda ne zaman test yapayım

Erkek arkadaşımla yumurtlama gününden 1 gün önce ilişki oldu boşalırken geri çekti biraz içime kaçtı adetim 2 gün gecikti hamilelk olabilirmi

Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir . Her dönem gebe kalınabilir. Geri çekme yöntemide etkili bir doğum kontrol uygulaması değil. Şüpheli ilişki sonrası mensiniz de gecikme olmuş. Bu nedenle gebelik testi yapmanızı öneriyoruz.

Ovülasyon dönemime 13 gün kala adetimden yaklaşık dört gün önce korunmalı olarak ilişkiye girdim acaba gebelik ihtimali var mıdır?korunmalı ilişkide gebelik ihtimali bulunur mu?

Ovülasyon dönemime 13 gün kala adetimden yaklaşık dört gün önce korunmalı olarak ilişkiye girdim acaba gebelik ihtimali var mıdır?korunmalı ilişkide gebelik ihtimali bulunur mu?

Merhaba, gebelikten korunmak için bir kaç doğum kontrol yöntemi vardır. Gebe kalma olasılığınız korunma yönteminize bağlı . Şayet geri çekme yöntemi uyguluyorsanız bu yöntem pek etkili değildir gebe kalma olasılığı vardır

iyi günler yumurtlama dönemine 3 gün kala ilişkiye girdik sonra eşim başka bir şehire gitti bir daha ilişki olmadı adetim 3 gün geçti sizce hamile olabilirmiyim

Merhaba, yumurtlama gününden bir kaç gün önce ilişkiye girmek gebe kalmayı sağlayabilir. Sperm rahimde 5 gün yaşayabiliyor . Gebe olabilirsiniz test yaparak durumunuz hakkın da bilgi edinebilirsiniz.

Geri