1 ayda 10 kılo verdıren sok dıyet

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

1. cücük

cücük Forum Okuru

1 AYDA 10 KILO VERDIREN SOK DIYET
    Meleklerim bir ayda on kilo versek ne güzel olurdu deyilmi?

Akdeniz diyeti derken eğer kişiye özgü hazırlanan bir beslenme planından söz ediliyorsa ve bu kişinin kilo vermesini yardımcı veya mevcut kilosunu koruyucu şekilde düzenlenen bir plansa, eğer hazırlayan kişi de beslenme uzmanıysa, mutlaka kilo vermesine yardımcı olacaktır.

Eğer kişi bunu benimsediyse sadece genel kurallarını aldıysa sebze ve meyveden zengin, sıvı yağdan daha zengin, katı yağ ve kırmızı etten yoksun bir beslenme planıysa bu ve kişi bunu kendine göre planlıyorsa veya uygun olmayan kişi bunu planlıyorsa tam tersi etkiler gözükebilir.

Sonuç olarak karbonhidrattan yüksek bir beslenme şekli yağdan yüksek bir beslenme şeklide ortaya çıkabilir. Kişi sağlıklı olacağım derken sağlığından da olabilir.

Akdeniz diyetini uygulayanlar hangi yiyeceklerden uzak durmalılar?
    Akdeniz diyeti sebze ve meyve ağırlıklı olduğu için kırmızı et önerilmemektedir. Ve bunun yanında tabii ki margarin ve katı yağlardan da uzak durmak gerekir. Akdeniz diyetinin proteinden yoksun bir diyet olduğunu düşünürsek yağ ihtiyacını sıvı yağ şeklinde ya da zeytinyağı şeklinde karşılamak gerekir.

Akdeniz diyetinde hangi yiyecekler mutlaka tüketilmeli?

Akdeniz diyetinde sebze ve meyve ön plandadır. Fakat bunlarında bir miktarının olması gereklidir.

Sonuç olarak meyvenin fazlası harcanamıyorsa vücutta bunlarda yağ olarak depolanmaktadır.

Ekmek olarak tam tahıllı ekmekler veya çavdar ekmeği gibi genelde koyu renk ekmekler tercih edilmektedir. Yağ olarak ta sıvı yağlar tercih edilmektedir. Zeytinyağı, mısır özü yağı, soya yağı, gibi yağlar rahatlıkla tüketilebilir.

Akdeniz diyetinin bir günlük programı

Kahvaltı

1 ya da 2 dilim buğday ya da çavdar ekmeği, 1 veya 2 dilim az yağlı peynir, zeytin veya zeytinyağı, 1 bardak yağsız süt, domates ve salatalık

Ara Öğün

1 tane meyve

Öğlen Yemeği

Sebze yemeği, az yağlı yoğurt, bol salata ve 1 dilim ekmek veya bir miktar pilav

Ara Öğün

1 meyve ya da 1 bardak az yağlı süt

Akşam Yemeği

Izgara balık ya da tavuk, zeytinyağlı sebze yemeği, bol salata ve 1 dilim ekmek

Gece Yatarken

1 adet meyve

1 ayda 10 kılo verdıren sok dıyet konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3 ayda 20 kilo verdiren formül!

1 ayda 15 kilo verdiren diyet 4 ayda 20 kilo maydanoz suyunun zayıflamaya etkisi maydonoz suyunun zayıflamaya etkisi 3 20 verdiren diyet 3 ayda 20 kilo verdiren formül! 01 Mart 2008 Cumartesi 16:26 Hemen her aktarda bulabileceğiniz beş bitki ile üç ayda 20 kilo vermeye ne dersiniz! Nasıl mı? İşte formül: Baharın ilk günlerindeyiz. Yaza daha üç ay var. Bir başka deyişle kışın aldığınız...
  2. 1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

haftada 3 kilo verdiren diyetler 1 haftada 3 kilo verdiren diyet diyet bir 1 diyetler Aç kalmadan yemek düzeninizi bozmadan ekstra harcama yapmadan bir haftada 3 kilo vermeye ne dersiniz? Diyet yapmak her zaman için zordur Diyetin psikolojik baskısı uygulanması son derece zor diyet tariflerinin varlığı ve kendine özel yemek yapma zorluğu birçok kadını diyetten vazgeçirir Evinizde...
  3. Hızlı kilo verdiren diyet

Uzmanlar kısa sürede hızlı kilo vermenin sakıncaları olduğunu uyarsada özellikle biz bayanlar kilo vermek için sabırsız davranak hızlı kilo vermek için elimizden geleni yaparız.Yinede son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederekten sizlere hızlı kilo verdiren diyeti sunuyorum UYANINCA 1 bardak oda sıcaklığında su için KAHVALTI 1 porsiyon mevsim meyvesi, şekersiz limonlu çay, 1 ince dilim...
  4. Süper kilo verdiren diyet

süper diyet süper diyetler Bu diyetin kaç kilo verdiğini bilmiyorum ama her zaman değişiyor. Ama çok zayıflatıyor. Benim diyetim bir haftada ipincecik oldum. İşte Diyet Sabah Kahvaltı 1 kase Mısır Gevreği 1 Bardak Ilık Su Öğle 1 kase çorba 1 dilim ekmek Akşam Salata Ayrıca saat 18.00'dan sonra meyva sebze hariç hiç bir şey tüketilmiyecektir.
  5. Kilo verdiren diyet

İstenmeyen kilolardan kolayca kurtulmak tüm bayanların en büyük hayallerinden biridir.Şimdi bu hayalinizi gerçege dönüştürebilecek bir diyet yöntemini paylaşmak istiyorum Sıklıkla tükettiğiniz yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin. Onu 40 gün boyunca tamamen unutun. Bu sürenin sonunda, o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir. Günde 3-4 defa süt ve süt ürünlerini tüketenler, tüketmeyenlere...
  6. Herbalist Işık Kırgız'dan 1 ayda 6 Kilo Verdiren Diyet

ışık kırgız 1 ayda 6 Kilo Verdiren Diyet, nasıl yapılır, nasıl kilo verilir, neler yenmeli, neler yenmemeli ile ilgili merak edilen bilgiler Diyet yapmadanda çok kolay kilo verebilirsiniz bayanlar...Herbalist ve Doğal Terapi Uzmanı Işık Kırgız, özellikle hanımların önde gelen dertlerinden olan aşırı kilolara karşı mucizevi birkaç yemeğin formüllerini açıkladı. ‘Bilinmelidir ki kilo...
  7. 9 ayda 37 kilo verdiren diyet

Merhaba meleklerim, Kubilay beyin proğramında az önce gördüm. Yasmin Elçin isimli meleğimiz 9 ayda tam tamına 37 kilo vermiş inanıl gibi değil. Bu adam gerçekten bu işi biliyor meleklerim. Proğramda diyet menüsünü paylaştığında bizde buradan vereceğiz.
  8. Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

ebru gündeş ebru gündeş doğurdu ebru gündeş kilo ebru gündeş haberleri ebru gündeş diyeti ebru gündeş kilosu doğumdan sonra 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere Ebru Gündeş geçtiğimiz aylarda doğum yaptı ve bir kız bebek dünyaya getirdi melekler :) Adını Alara koyduğu bebeğinin doğumunun ardından geçtiğimiz günlerde görüntülenen Ebru Gündeş gayet formda görünüyordu....
  9. Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet

Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet istiyorum yaz geliyor kilo vermem lazım ama sağlıklı vermek istiyorum.
  10. 3 Ayda 27 Kilo Verdiren Savaş Ay Diyeti İle Tanışın

savaş ay savaş ay haberleri Başarılı gazeteci ve programcı Savaş Ay 3 ayda tam 27 kilo verdi melekler. Epeydir fazla kilolar ile sorunu olan usta gazeteci diyetini doktor tavsiyelerini dinleyerek kendi oluşturmuş ve 117 kilodan 90 kiloya inmeyi başarmış. Savaş Ay haberleri, haberin detayları şöyle... Doktor tavsiyelerini de göz önünde tutup geliştirdiği diyetle 117 kilodan 90 kiloya inen...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dıyet

,
  2. 1 aylık şok diyet

,
  3. dıyet