gebe
  1. kararsız esmer

kararsız esmer Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında kararsız esmer tarafından paylaşıldı.

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:

2. kararsız esmer

kararsız esmer Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buyu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocum olmadi ne kadarda urasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtalimda ki oldunu söyledi ve yumurtaliklarim bir tanesi dönmüs ve ameleyat oldum herneyse ve bir hafta önce iliskiye girdim...
  2. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  4. 4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum...
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş