gebe
  1. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında melek_melek tarafından paylaşıldı.

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem bulanıyor , başım ağrıyor ve çabuk uykm geliyor. psikolojikte olabilir ama korkuyorum lütfen yardım edn hamilemiyim ?? :(

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

korkma kımse zevk suyundan hamıle kalmaz bu uydurmadır tamamen cnm hamıle degılsın ama fazla uzutma derım dugun gununu bekle sabret yoksa ,

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kısss adetliyken ilişki olurmuu çok günahhh sen napıyonn :S hem sağlık yönündendee sakıncalııı enfeksiyon mikrio kapabilirsinn zinayıı geçtimmm sen bide adetliykennn birlikte olmuşsunn 2 katt günahh valalhi yazıkkk keşke yapmayadınızz sabrınızmı gelmiyo ne alamıyorumm

zaten nişanlısınızz aceleniz nee bekleyin evleninnn tertemiz aha şimdide böyleee hamilemiyim derdine düşersinnnn

adetliykennn OLMAZZZZZZZZZZZZZ

emral bunu beğendi.
  4. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetimn son günüydü bitmişti yani. sadece biraz kan geldi o kadar. ilk defa oldu zaten çok pişmanım :( olmaz birşey dimi

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    adetin son günü faketmezz tamammenn bitmeden olmazz hem adetlimişsinn hamile falan olmazsın korkmaa

ah ahh buraya çok kişi geliyo yazıyorr ve korkuyorr hepsine ilk defa oldu pişmanımm diyorr enden pişman oalcağınız şeyler yapıyorsunuzkiii

korkma ama senki psikolojiktik yada bahardandırr hamilelikten değill

6. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam çok teşekkür ederim

7. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ayyyy yeter çok güldümmmmmmhahahahahahahahahahahahahahahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

12 şubatta regl oldum.bugün ayın 24 ü.geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz.ama bu bir kaçgündür gariplik var bende göğüs uçlarım sızlıyo.geçen canım turşu ve dondurma çekti.normalde 11 mart gibi regl olmam gerek bugün meraktan test aldım negatif çıktı.anlamadım.daha sonra tekrar yapmalımıyım yani olabilirmiyim hamile.4 yaşındada bir kızım lütfen cevap yazın lütfen.aslında bebekte istiyorum...
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  4. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş