gebe
  1. butterfly1

butterfly1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardımmmmmmmm :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında butterfly1 tarafından paylaşıldı.

mrb ben yeni üyeyim ve içinde olduğum durumdan kimseye bahsedemiyorumm yardımcı olursanız sevinirimm ben bir kaç gün önce sürtünmeyle ilişki yaşadım ama her hangi bir boşalma falan olmadı çok korkuyorum daha bir kaç gün oldu başım dönüyor ve midem çok bulanıyor gerçekten çok korkuyorum psikolojik olabilir çünkü sanırım bu kadar erken olmuyormuş belirtiler. 1 aydır adet görmüyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum :( böyle bir şey yaşayan varsa lütfen yardım etsin inanılmaz korkuyorum. kan testi yaptır falan diyen olacaktır ama tek başıma gitmeye çekiniyorum ailemle hiç olmaz zaten :( lütfen yardım

2. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bırkacgun once ılıskı yasadım dıyosun bıde 1 aydır adet görmedım dıyosun hıcbısey anlamadım.öncelıkle sana tavsıyem bole seylerı evlendıgın zaman yasaman.madem bı sey yasamıssın cvp vereyım bosalma olmamıssa bebek olmaz ama sunu unutma surtunme dahı olsa bosaslırsa gebelık sansı her zaman vardır.dıkkat et kendıne.

3. butterfly1

butterfly1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    "görmüyorum" demiştim.. zatn gckme vardı üstüne bu olay eklenince iyice korkmya bşladm saolun tavsiyeler için.. bşlma fln olmadı ama ynede insn korkuo yinede içim rhatladı braz :/

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bence hamile olma olasılığın hiç yok ...ancak böyle birşey yaparken önlemini alsaydın daha ii olurdu ..burda hamile kalmak için uğraşan bir çok insan varken senin gibi dikkat etmeyip de hamile kalanlara şaşıyorum valla ..biraz vicdanlı olmak gerek ,kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez ama madem bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?

melegimsin, orjinal-catlaq ve ayperi bunu beğendi.
  5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sürtünme yolu ile hamile kalınma şansı cok düşük fakattt sürtünme esnasında erkekden gelen zevk sıvısının içinde spermlerde buluna biliyor... Bence yasak ilişkiler yasayacagına zamanı gelince yasamalısın bi anlık zevkleriçin bu kadar kendini kırpalamaya üzmeye değermi canım ??? Aklın cok karısıksa eczaneden bir gebelik testi yap belki birazdaha için rahatlar... ama sana abla tavsiyesi kendini üzecek hiç bir eylemde bulunma...

6. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bak tatlım tam yerne düşmüşsün evli değilsen üstüne üstlük böyle bi ilişki yaşayıp ailenden korkuyorsan bencede kork herşey zamnında güzel ayrıca sürün me yoluylada geb kalınır arkadaşımında dediği gibi zevk sıvısındada spermler oluyo git bi tahlil yaptı bi polikliniğe eğer hamileysen o haltı yedin adama söyle sakında aldırma burda bi bebek için senelerimizi veriyoz biz pişman olucan işler yapma allahtan kork harama yanaşma biraz sert oldum ama inan üzülüyoruz böyle olaylar duydukça allahım yolunu aydınlatsın.

7. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    neden böyle birsey yaparsiniz anlamiyorum
    neden temiz bir sekilde namusunuzla alniniz acik bir sekilde gelin olmak istemezsiniz
    bunun tek dünyada pisligi yok
    hic Ahiretini düsünmedinmi? Düsünmüyormusun? O an sen Allahin yasakladigi birseyi yaparken ailenden korkuyor ama Allahdan korkmuyorsun
    Bence Allahtan korkman gerek

Temiz bir sekilde, yani iliski yasamadan evlenirsen Allah sana ahirette gel kulum bu kapidan gir cennete diyecek
    Ama eyer iliski yasarsan "o kapi senin icin kapali diyecek"

Karari sana birakiyor, hic bir seye sen mecbur deyilsin.

Sakin beni yalnis anlama cahilsin bu konuda ve beni simdi gicik bulabilirsin ama inan senin iyligin icin diyorum
    Ve eyer o cocuk seni gercekten sevse, seni böyle bir günaha sokmazdi
    Dost aci söyler

Allaha c.c. emanetsin

orjinal-catlaq ve hurish bunu beğendi.
  8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bana soracak olursan tatlım son pişmanlık fayda etmez; nasılda yanılıp böyle bişeye kalkıştın yine anlamış değilim. madem bukadar kafaya koymuştun be yavrum önce evlenseydiniz ya bekuzum .tek bir seceneğin var oda o kişiyle evlenmen nediyim başka .allah kolaylık versin .

9. butterfly1

butterfly1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burda daha önceden böyle konu açanlar var onlara yorum yapmadan bilgi veriosanızda bana neden yorum yapma gereği duyuyosnz anlamıorum? biride "bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?" demiş sanki biri gebe kalınca diğerinin karnındaki çocğu alıo bunu yazarken bile glüorum gerçekten bana akıl verirken kiminiz saçmalıosunuz :D gülüorum.. bilgi verenler üstüne alınmasn onlra tşk ediorum bdhada böle bişi yapmcam zaten ayrıca ben bi hayat kadını değilim bi halt da yemiyorum. o benim sevgilim. ozaman bırakayım başkalarıyla görsün işini nasılsa benim haberim olmuo dimi? yorum yapcğnzı blseydim üye olmazdm bu siteye. alt tarafı soru sorduk bi küfür yemediğimiz kaldı resmen.

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  10. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    seçim senin güzelim herkeze kızmışsın ama onlar evli ve herşeyi eminb ol senden daha iyi düşünüyor sen şuan bekar olduğun için anlamıyosun herkez senin iyiliğin için konuşmuş ister kulağına küpe edersin istersen boşverir yoluna bakarsın yada heray bizimgibi sende gebelik testi alırsın seçim senin bizden sölemesi inşanlah doğru yolu bulursun bizde kocamızla gezdik tozduk zamanında ama benim eşim şahsen ben herşçeyi evlenince yaşamak istiyorum derdi o zman bizimkiler bizi sürekli aldattımı güzelim eğer erkek isterse o işi kendi kendine halleder sana yada bir başkasına ihtiyacı bile olmaz emin ol saygılarımla

hurish ve melegimsin bunu beğendi.
  11. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    canım agzına saglık sana katılıyorum

gel gelelim sana sen kendini cokmu akıllı zannediyon kimse kimsenin cocugunu almıyor olabilir ama bizler burda bebek isteyen insanlarız sizin gibi vurdum duymazlar cocuk sahibi olmayı hak bile etmiyor sizler işinizi görüp sonra hayatınızda olacak yanlışı aldırıyorsunuz yanlış olmasın die işte biz buna diyoruz diyoruzki madem böle bişi yapacaksınız evlenin sonra yapın böle yapıncada hamile kalıncada aldırıyorsunuz sen bize sorunu yöneltmişsin bizler sana cvp cözüm sölemişisiz fikrimizi sende madem böle bir konu acmasaydın böle bir tepkiyle karşılaşacagını akıl etmişsindir malum belki aklında yok bence yok zaten sana kimse hayat kadınısında demedi namusunuzla evlenin namusunla beraber ol o insanın seni bırakmayacagı ne malum gitsin cehennem olsun kimle işini görürse görsün sen bir kadınsın herşeyden önce allah akıl fikir versin

sedenim ve sevde 7 bunu beğendi.
  12. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

sıra bende sen öncelikle üsluplu konuşmayı öğren sana burada doğruları söylediler diye neden zoruna gidiyo,zaten sorunu sorarkn bile saçmalamışsın bu kadar da kendine dert ediyosan arkadaşlarımın sana dediklerini niye yardım istiyosun aklın almıyomu burada yorum yapılacağını.sen zaten yolunu bulmuşsun haydeee allah kolaylaylık versin dicem amaaaaaa nyseee sana ancak güler geçerim ben hahaha

13. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    bu souruyu yanlis yere sordun guzelimm.. burda herkes evli ..kimse gizli sakli bi iliski yasamiyor..hem sen bu soruyu sorcak kadar saf olduguna inanmiyorum.. arkadasin yoruma aninda cozmus cvb vermissin .arkadas korkuyosan boyle seylerden uzak durcaksin.sevgilini kaybetmek istemiyosan boyle dewam ed ve bura gelipde kimseyi rahatsiz edme.

sedenim ve orjinal-catlaq bunu beğendi.
  14. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    hayat acımasız diyorlar her başına bir olay geldiqinde oysaki hak ettiklerini bilmiyorlar seni o şey icin sevecekse sevgilin sevmesin bana gôre daha iyi yolun açık olsun umarım korktugun şeyde yoktur ben derim kadınsın kendine yakışanı yap bu yakışıyorsa devam et kendini vezir edende insandır rezil edende insandır

sedenim bunu beğendi.
  15. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    ya erkeklerin gozunde bu kadar dusmeyin. bu kadar kolay lokma olmayin. yazik diyorum bu yeni genclige. acinasi haldeler. sevgilini kaybetme korkusuyla yapilcak sey degil guzelim bu. aslinda senden boyle beklentileri olanlari birak gitsin kaybetmis olmaz kazanmis olursun. sen yanlis kisiyi secmissin. dogru insan ne senden boyle bisey ister ne bekler ne bu gibi ihtiyaclarini baskalari ile gidermeye calisir. sen asil iliskini bi gozden gecir eger karsindakinden suphen varsa.

orjinal-catlaq, sedenim ve melegimsin bunu beğendi.
lütfen yardımmmmmmmm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen....!!!

lütfen....!!!

benim neden ismim üye listesine kayıtlııı değiillll..baktıım yokk..yardımcı olabilirmisiniz...
  2. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  3. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  4. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  5. Lütfen yorumlayın

Lütfen yorumlayın

Dün gece rüyamda babamın öldüğünü gördüm. Daha doğrusu haberini aldım. Bu rüya ne anlama gelir yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş