gebe
  1. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

15 Tatil Uzatıldı

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında ece_ece tarafından paylaşıldı.

15 tatil uzatıldı 15 tatil uzatıldımı uzadımı uzadımı uzatıldı mı M.E.B yetkilileri bugun M.M uydurma haber ajansına vermiş oldugu demeçte 15 tatilin 3 aya çıkarıldığını ve bundan sonra 15 tatil olmuyacağını, 3 ay aralıklarla eğitim ve öğretime devam edilecegini söyledi....
    Buna gerekçe olarakda soğukta, karda, kışta, okula gitmenin çok mantıksız oldugunu belirtti...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Şubat 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: 15 Tatil Uzatıldı
    :D:D süpper doğru bir haber :D:D:D:D:D:D

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 15 Tatil Uzatıldı

ahhh ahhhh keske banada tatıl olsa izin kullanmadıgım günler disinda sadece 3 gün tatılım var oda ıkı bayramın bırıncı günleri ve yılbası sabahı :(

15 Tatil Uzatıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 tatil ne zaman 2012

15 tatil ne zaman 2012

Kızlar önümüzdeki yarı yıl tatili sömestr tarihi tam olarak ne zaman 15 tatil ne zaman yani 2012 yılında teşekkür ediyorum.
  2. 15 gün tatili ne zaman ?

15 gün tatili ne zaman ?

Okul yeni başladı ama ben hasretle 15 tatili bekliyorum, 2013 15 tatili ne zaman ?
  3. 15 tatil ne zaman başlayacak

15 tatil ne zaman başlayacak

Şimdiden okul sımaya daraltmaya başladı beni, bu 15 gün tatil ne zaman başlayacak melekler ya :(
  4. 2012 Bedelli Askerlik Başvuru Süresi 15 Ocak'a Kadar Uzatıldı !

2012 Bedelli Askerlik Başvuru Süresi 15 Ocak'a Kadar Uzatıldı !

Bu konu; 2012 bedelli askerlik başvuru süresi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, etrafınızda bedelli için başvurmak istemiş ve zamanını kaçırmış olanlara müjde verebilirsiniz. Çünkü yapılan açıklamaya göre bedelli süreleri 15 Ocak 2013 tarihine kadar uzatıldı. İşte haberin detayları... AK Parti bedelli askerlik ödeme süresini 1 ay uzatan teklif hazırladı. Taksit aksatan...
  5. tatile çıkacağım balıklarım 15 gün nasıl beslerim

tatile çıkacağım balıklarım 15 gün nasıl beslerim

merhaba arkadaşlar tatile çıkacagım balıklarımı 15 gün bırakacagım kimsem yok evde durmsı gerekiyor mecburen nasıl besleyeceğim bunun bir yolu yontemi varsa yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş