gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

16+3 hamileyim bebeğim ne zaman kımıldar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeğiniz kaç haftalıkken kımıldadı henüz heyecanını yaşarken şimdi de kıpırtısını duymak istiyorum :)

16+3 hamileyim bebeğim ne zaman kımıldar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

ne zaman hamile kalınır hesaplama ne zaman hamile kalınır, hesapla, kalınabilir hamilelik için en uygun zaman nedir, hesaplama, ne zaman gebe kalınır hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize ve anyı isteğe sahip olan misafirlerimize, hamile kalmak için uygun günler hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde. Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma...
  2. 16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

Ben 16 haftiligm kucucuk bir is yapsam 5 dk ayakta dursm sirtim belim agriyor ayaklarmin uzerne basamyorum kalcma kramp giriyor normaldede vardi ama hamile olunca dahada artti neden olabilir.
  3. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha...
  4. Hamileyim bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim

Hamileyim bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim

bebeğin hareketleri ne zaman hisedilir,anne karnında bebeğin hareketleri kaçıncı haftada başlar,anne karnında bebeğin hareketleri hakkında bilgiler 4 +3 günlük gebeyim karnımda seyirmeler,küçük tatlı kasılmalar oluyor.Sizce bu bebeğimin hareketlerimidir? Anne karnında (gebelilkte, hamilelikte) bebek henüz çok erken haftalarda 9. hafta civarında hareket etmeye başlar. Ultrason muayenesi...
  5. Bebekler ne zaman emekler?

Bebekler ne zaman emekler?

bebekler emeklemeye ne zaman başlar,bebekler ne zaman oturmaya başlar,bebekler ne zaman yürümeye başlar,bebekler emeklemeye kaçıncı ayda başlar,bebeklerin emeklemesi hakkında bilgiler Bir bebeğin doğumundan itibaren yatay pozisyondan dikey pozisyona geçişini tamamlaması 18 aydır. Bebeğinizi ilk ayından itibaren sert bir zeminde yatırarak yerde zaman geçirmeye zemin hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş