2010 Haziran Anneleri

kızlar hastane için çantalar hazırmmı bugun hazırlıyorum ama bunla ılgılı bı sayfa yoktu sanırım.eğer varsa hazır lıste elınde olan buradan yazabilirmisiniz....

Ay pembikim çok haklısın valla.. Ben bunu hep yapıyorum... Oturup düşünüp buluyorum resmen başıma nası iş açarım diye.. Baştan eğlenceli geliyor, sonra bi bakıyorum işin ucu kaçmış... Artık yapacak bişi yok.. Bi şekilde atlatacağız artık...ben de eve biri geleceği zaman acayip panik olurum, o yüzden bu haldeyim zaten...
Ya bide sınavlar var di mi haftaya.. Senin işinde zor valla... Git söyle tabi... Bide misafirle uğraşma...

kızlar arka arkya soruyom ama ev işlerinden gıremedim.baya bırıktı:)boyu 7ıle çarpıncaydı demi ama tuttuyomu acaba bu boy kızlar.

kızlar hastane için çantalar hazırmmı bugun hazırlıyorum ama bunla ılgılı bı sayfa yoktu sanırım.eğer varsa hazır lıste elınde olan buradan yazabilirmisiniz....

ben çantamı bu şekilde hazırladım

Benim İçin:
Gecelik, pijama

Ped, Lohusa kilodu
Emzirme Sütyeni, İç çamaşırı, Göğüs pedi, Göğüs kalkanı, Çorap, terlik, Elbise- eşofman ve tshirt (hastaneden çıkarken giymek için)
Makyaj malzemesi, saç bandı (kırmızı), toka, ufak ayna, diş fırçası ve macunu
Süt saklama poşeti, Pamuk, göğüs kremi, ıslak mendil,kalem - not defteri

Bebek için:
Bebek bezi, ıslak mendil, 2 adet hastane çıkışı, çorap, yelek, battaniye (kalın ve penye), saç fırçası, zıbın takımı, pişik kremi, omuzluk,hırka, patik ve ağız mendili, araba koltuğu

Haber verileceklerin isimleri ve telefon numaraları

Eksiklerim
süt sağma cihazı (sterilizatörden geçirmedim daha)
Tarak (unutmazsan son anda koyarım)

şarj aletleri (fotoğraf ve tel.)
fotoğraf makinesi

stella çok saol canım.naısl yardımı olcak anlatamam.telaştan kesın bişeyler unuturum.dun doktora gıttım bı aksılık çıkmazsa benım doğum 06 06 da olucak ınş.kızımın boyu kılosu ıyı gorunuyo .umarım tahmın edıldığı gıbi cıkar boyu ve kılosu.şimdilik bı sorun gorunmuyo.bu arada şekerlerı anca bıtırdım kızlar.resım koyarım ınş.içine bitane şiir koydum ..koyu pembe tülle bağladım.içine beyaz,pembe ve mavi buyuk çıkolatalı badem şekerlerınden koydum.ınş. fotosunu yukleyıp koyarım kızlar.hepiniz iisinizdir inş. kızlar.evdeyken şuan çok zor gırılıyo.HAFTAYA RAHATLATIM İNŞ:)

Ay pembikim çok haklısın valla.. Ben bunu hep yapıyorum... Oturup düşünüp buluyorum resmen başıma nası iş açarım diye.. Baştan eğlenceli geliyor, sonra bi bakıyorum işin ucu kaçmış... Artık yapacak bişi yok.. Bi şekilde atlatacağız artık...ben de eve biri geleceği zaman acayip panik olurum, o yüzden bu haldeyim zaten...
Ya bide sınavlar var di mi haftaya.. Senin işinde zor valla... Git söyle tabi... Bide misafirle uğraşma...

aynen hiç uğraşamıcam valla ben görüşmekten keyif aldığım arkadaslarıma bile zaman ayıramıyorum bu aralar..
iş-ev işi-ders-hamilelik hepsi birden fazla geldi sahsen.
benim kızı hıçkırık tuttu gene hık hık yerim onu ben :) sizinkiler de çok hıçkırıyor mu benimkisi birkaç kez hıçkırıyor günde sanırım.bir de kasıklarımda ağrım var neden anlamadım.yamulup duruyor bir de içimde.ben de bu şartlarda stresli stresli çalışıyorum iş yetiştiriyorum valla takdir ettim kendimi :meri:

stella çok saol canım.naısl yardımı olcak anlatamam.telaştan kesın bişeyler unuturum.dun doktora gıttım bı aksılık çıkmazsa benım doğum 06 06 da olucak ınş.kızımın boyu kılosu ıyı gorunuyo .umarım tahmın edıldığı gıbi cıkar boyu ve kılosu.şimdilik bı sorun gorunmuyo.bu arada şekerlerı anca bıtırdım kızlar.resım koyarım ınş.içine bitane şiir koydum ..koyu pembe tülle bağladım.içine beyaz,pembe ve mavi buyuk çıkolatalı badem şekerlerınden koydum.ınş. fotosunu yukleyıp koyarım kızlar.hepiniz iisinizdir inş. kızlar.evdeyken şuan çok zor gırılıyo.HAFTAYA RAHATLATIM İNŞ:)

belli oldu demek hayırlı olsun
benimde yarın sabah kontrolüm var
ilk nst deneyimimizi yaşayacağız sanırım
çatıyı 37 de yapıyor dedi asistanı bakalım yapacakmı onu

hamıle degılım ama yazdıklarınızı okuyorum ve cok heycanlanıyorum hayırlısıyla dogum yapın sagsalım alırsınız kucagınıza inşallah

Geri