2010 Haziran Anneleri

ay ne güzel elh.de mi doğuruyor :) ne güzel yaa haziranın ilk günü bol bebekli bir gün oldu.hepsi insallah sağlıkla kurtulsun ama aklım en cok dae.de diğerleri sezeryan ya o acıdan belli bişeydi.kız geceden beri sancı cekiyor hastanede ay kıyamam yaa

evet ya saat 10 olsun arayacam daeyi

günaydın esmer hikayeni tam okuyamadım sakin birkafayla okumak istedim o acıdan..bgn doğuran doğurana :)
arceya cnm benim arayınca haber ver bana da dua ediyorum burda iki iş yapıp foruma bakıyorum haber varmı diye.ay sabah da ağladım ztn cok duygusallaştım ben yaa..

kızlar aradım daeyi ama cekmiyor telefonu.
yani bir süre bekliyor ve sinyal sesinden sonra msjınızı bırakın diyor..
doğumhaneye fln mı aldılar ki acaba :S

günaydın esmer hikayeni tam okuyamadım sakin birkafayla okumak istedim o acıdan..bgn doğuran doğurana :)
arceya cnm benim arayınca haber ver bana da dua ediyorum burda iki iş yapıp foruma bakıyorum haber varmı diye.ay sabah da ağladım ztn cok duygusallaştım ben yaa..

günaydın canım
normaldir duygusallaşmak çünkü dünyanın en güzel
duygusunu tatmak için gün sayıyor herkes

kızlar kızımı emzirmeye gidiyorum
dae den haber alan haber versin burdan
allah hepsini kurtarsın sağlıkla gelsin 1 haziran
bebişleriiiimiizzzzzz

ayyyy kıyamam yaaaa onurun telefonu vardı bende bi bakim de ariyim merak ettim şimdi. canım ya allah kurtarsın sabretsinde inşllaah normal doğsun ataberk imizzz

bu arada sen nasılsın tatlım nasıl gidiyo

iyi canım valla ne yapalım gün sayıyoruz bizde.. sabırsızlıklar bas göstermeye başladı artık..
hayırlısıyla doğuralım insallah hepimiz

Geri