2010 Haziran Anneleri

yarın kontrolum var bide sabahtan çatı muayenesi yapıcaktı doktor ay ya inşallah unuturda yapmaz çok korkuyorum

iyi geceler arkadaşlar nasılsınız bakalım uzun süredir girememiştim.ben o kadar çok sancı öekiyorumki anlatamam dün acil gittik doğum diye ama ne sancı nede açıklık çıkmadı ama ben kıvranıyodum idrar yolu baktılar bol bakteri dedi serum ağrı kesici filan yaptılar iki gündür akıntımın rengide acayip koyulaştı valla anlamıyorumki iltihap bu kadarmı sancı yaparmışş yürüyemiyorum bile hayırlısıyla bi kurtulsaydık hepimizde doğum arkadaşlarımın hepsini tek tek tebrik ediyorum ben kızıma kavuşmak istiyorum artık hadi hayırlısı bakalım

Herkese merhabaaaa

Kızım ve ben hepinizi çok özledik.

Evde sıkı bir wireless düşmanlığı olduğundan anca girebildim size haber vereyim dedim.
Geçmişe bakamadım hiç ne var yok bilmiyorum. Size kısaca yazıp hazır minişim uyurken ben de dinleneyim.

Kızım cuma günü epidural anestezi ile 3.290 gr dünyaya geldi. Aynı eşimin kopyası ve sıkı bir emme hastası :) En kısa zamanda resmini gruba atacağım kızlar hadi herkese iyi geceler...

selam kızlarrr nasıl herkesler bakalım
ben de kaç gündür geziyorum millet benle dalga geçiyo sokaklarda doğuracaksın diye
dün de yazlıga gittik mangal fln yaptık sahilde yürüdük..
hatta kalacaktık neredeyse de, istanbulda yagmur yağdıgını duyuna yatak odası camımızı acık bıraktıgımızı hatırlayarak geri döndük gece 1 gibi..
bu arada kızım yağmurla gelecek sanırım..
yarın o doğarken de yağmur yağıyor olur insallah..bereketiyle gelsin kızım..

kızlar çok heyecanlıyım yaa, hayırlısıyla bi kucagıma alsam sağlıkla sıhhatle

Arceya satdasim insallah senin icin kolay huzurlu bir dogum olur hayirlisiyla alirsin bebisini kucagina..guzel haberlerini bekliyoruz.

Günaydın kızlar,

Lovefun Allah analı babalı büyütsün, doğuranlar listesi gittikçe kalabalıklaşıyor.
Bu arada sanırım vatoz da dün doğurmuş

Arceyam bugün de sıra sende, güzel haberlerini bekliyoruz kuzu...

yarın kontrolum var bide sabahtan çatı muayenesi yapıcaktı doktor ay ya inşallah unuturda yapmaz çok korkuyorum

Bana da gecen hafta yapti cok canim yandi 1 cm cikti, bende bugun veya yarin gidecegim ama yarin giderim herhalde pazartesi cok kalabalik oluyor cunku.
Bu hafta da hic gidesim yok doktora bu yuzden sanirim tekrar bakar bu hafta da degil mi?

Kızım cuma günü epidural anestezi ile 3.290 gr dünyaya geldi. Aynı eşimin kopyası ve sıkı bir emme hastası :) En kısa zamanda resmini gruba atacağım kızlar hadi herkese iyi geceler...

Canim benim gozun aydin, ne guzel kizina kavusmusun, kilosu da cok iyi.
Birde surekli emmek istemesi ne guzel. Allah anali babali buyutsun caniim. :yumurta:

Günaydın kızlar,

Lovefun Allah analı babalı büyütsün, doğuranlar listesi gittikçe kalabalıklaşıyor.
Bu arada sanırım vatoz da dün doğurmuş

Arceyam bugün de sıra sende, güzel haberlerini bekliyoruz kuzu...

Anaaa vatoz nezaman dogum yapti ki, daha dun girmemis miydi o?
Ben onun dogum yaptigini bilmiyordum. Asneba msj atmis
sanirim bebeginin resmini ama bende acilmadi mms.

sıra bize ne zaman gelecek acaba

Artik gorenler daha dogurmadin mi sen?? diyorlar bana haha.

Geri