2010 Haziran Anneleri

offfff kızlar ben hiç iyi degilim okuyup cıcktım ama yazarsam belki rahatlarım çünkü kümseylede payşalmak istemiyorum sonra cok konuşuyorlar

hani bahsetmiştim gittigim hastane gece vaya hafta sonu olursa doğum fiyatları iki katına cıkarıyor diye

bu cumartesi arnetif ikşnci bir hastaneye gittik

33+4 deydeyken kızım 2050 gr dı
35+4 iken kızım 2290 gr cıktı
dr kemik gelişimi cok iyi ama kilosu düşük dedi

hatırlarsanız ben bir ara internet kopmuştum ayrıntılı renkli doplerde bebg besleyen damarların birinde centiklenme vardı

bu drda söyledim böyle böyle diye
oda belki centiklenme artmıştır diye ikinci dopler istedi o yüzden kilo almıyor olabilir dedi

oda cok pahalı 220 milyon
şimdi bu cumartesine kendi drma yine randevu aldım belki ultrason farkı vardır diye moralim bozuk anlıyacagınız hayırlısı olsun bakalım

özbekciğim sıkma canını,
sen içini ferah tut, son zamanlarda kilo alıyor bu veletler,
aletlere de pek güvenmiyorum ben,
çapada yada cerrahpaşada çok ii proflar var, bence birine randevu al onlara git canım.

valla sorma stella biz bi kaç kişi kaldık böle kurbanlık koyun gibi bekleyen diğer bebişler geldikçe sabırsızlanıyorum. Her pazartesi kontrol var artık benim önümüzdeki hafta bakmıycakmış çatıma bi daha 2 hafta sonra tekrar bakıcaz ama dedi kendini çok kasıyosun dedi off elleri içimdeyken kasma demek kolay tabi sen bu hafta hangi gün gidicen bakalım ne kadar olmuş acaba beril?

bende perşembeden perşembeye gidiyorum canım

arceyayla konuştum şimdi
genel anestezi olmuş, kendine gelmeye çalışıyordu
az az ağrısı vardı
3150 gr doğmuş Yağmur hanım
sütü de gelmeye başlamış

maşallah ikisinede :nazar:

offfff kızlar ben hiç iyi degilim okuyup cıcktım ama yazarsam belki rahatlarım çünkü kümseylede payşalmak istemiyorum sonra cok konuşuyorlar

hani bahsetmiştim gittigim hastane gece vaya hafta sonu olursa doğum fiyatları iki katına cıkarıyor diye

bu cumartesi arnetif ikşnci bir hastaneye gittik

33+4 deydeyken kızım 2050 gr dı
35+4 iken kızım 2290 gr cıktı
dr kemik gelişimi cok iyi ama kilosu düşük dedi

hatırlarsanız ben bir ara internet kopmuştum ayrıntılı renkli doplerde bebg besleyen damarların birinde centiklenme vardı

bu drda söyledim böyle böyle diye
oda belki centiklenme artmıştır diye ikinci dopler istedi o yüzden kilo almıyor olabilir dedi

oda cok pahalı 220 milyon
şimdi bu cumartesine kendi drma yine randevu aldım belki ultrason farkı vardır diye moralim bozuk anlıyacagınız hayırlısı olsun bakalım

Canim hayirlisi olsun duani eksik etme ama cok kafana da takma
insAllah sorunu tek kilodur diger dedigin ne bilmiyorum ama 35 haftada 2300 gram da az degil ki bence iyi.
Benim kuzenim iki sene once dogum yapti kizi 2,5 kilo anca dogdu
ve simdi kizi goreceksin masAllah okadar guzel tatli bir kiz ki.

Allahim sana da hepimize de hayirlisini versin insAllah.

Geri