2010 Haziran Anneleri

Bizde herkes kadın doğum uzmanı ya, mutlaka söyleyecek bir fikri vardır herkesin bu konuda. Bence erken alınması cinsiyetine bağlı değil

Demi yaa bana da oyle demesi cok tuhaf geldi kiz olmasi ile ne alakasi var diye,
alinacak bir durum varsa alinir kiz erkek bebegi ne fark eder ki. :S

Zaten milletin dedigi dogru ciksaydi ben 6inci ayimdan sonra dogurmustum karnim assagida diye.
Vede kizim erkek dogacakmis bakalim. hahaha

guınaydın..
ne guzel yıne dogumlar olmus.bebıslerımız gelmıs....:pasi:
dogum yapoan arkadslar tebrık ederım saglıkla buyusun mınıklerınız:pasi:
banada ıkı gun kaldı :ruyam:
persembe gunu ogluma kavusacagım ınsallah.
allure hemserım hadı bakalım persembe gunu hastanede bulusalım aynı gun dogum yapalım...:yumurta:

Kizimi pek goremicem yaa hic gostermiyor kendini hehe.
Ama yine de doktorum ne diyecek cok merak ediyorum.
Dun kaslarimi aldirmaya gitmistim kuaforum yarin belli olur
ne olacagi bir hafta daha bekletmez sezeryan ister kiz oldugu icin dedi.
Kizlari haftasi gecince alirlarmis, fark eder mi ki kiz erkek olmasi bebegin bu konuda?

ne alaka ya millet de ne diyeceğini bilmiyor bazen. bebeğin doğumunun kızı erkeği olmaz. doktor risk görürse sezaryan der.senin daha 40 haftan dolmadı zaten. merak etme dae gibi sen de süpriz yapar doğurusun
hoş benim kız da süpriz oldu :) doktorumda bana erken doğacak bu bebek dedi. herkes ne alaka falan derken doktorun dediği çıktı. o yüzden doktoruna güven diğerlerini boşver.

guınaydın..
ne guzel yıne dogumlar olmus.bebıslerımız gelmıs....:pasi:
dogum yapoan arkadslar tebrık ederım saglıkla buyusun mınıklerınız:pasi:
banada ıkı gun kaldı :ruyam:
persembe gunu ogluma kavusacagım ınsallah.
allure hemserım hadı bakalım persembe gunu hastanede bulusalım aynı gun dogum yapalım...:yumurta:

hadi bakalım seninde meleğine kavuşmana az kalmış. darısı diğer hamilelerin başına.
sonra gelsin uykusuz geceler :) ama insan bebeği yanındayken uykusuzluğuna bile kızamıyor. çok tatlılar çünkü

slm kıslar bı bakınayım dedım
ne var ne yok

archı benım oglusta gecelerı mesaıde gunduzlerı maasallahı var 3 er saat uyuyo
sonra 1 saat nerdeyse emişiyoruz..

gecelerı 11 den sonra 4 e kadar zor gecıyo
dun gece gözunu kırpmadı
4 e kadar sonra uyudu 6 da kahvaltıya kalktı. bende bugun kontrole gıtcektım
ama sabah kayınpeder zor gelmıs yolda
mesafede uzak olunca bu yagmurda cıkmaya korktuk dr u aradım
yarın gel o zamn dedı
bugunde gıdemedık
az oncede uyuyayım dıye tam yattım bızımkı acıkmıs uyandı ben yatınca uyanası gelıyo yavrumun

vay anasını gülkoyla aynı gün doguracakmışız cuma günü iki bebiş daha geliyo desene tabi benimki cumaya kadar beklerse

benım kı de cumayı bekler mı bilmiom kuzum, gece sancım oldu korktum, donum bayagı ıslanmış uyurken, suyum mu geldı acaba dedım eşime, korkudan altına kaçırmışsın dedı uyudu yaaa sinir oldum gamsız uykucu

günaydn herkese bende gece bebeğimi emziriyodum rüyamda kocaman olan göğüs ucum içeri kaçıyodu ay göğsümün ucu yoktu resmen korktm sabah sabırsızlanıyorum artık oğluma kavuşmak için

Geri