2010 Haziran Anneleri

asyazede archiii nasssın?

nasıl olayım dünürüm asya beni eme eme sömürdü göğüslerim gene berbat durumda. lansinoh sürdüm kaderimi bekliyorum. asya hanım sabah 9 da akşam 5 e kadar da uyumadı doğru dürüst 5 te yattı. saat oldu 8 hala uyuyor. bu gece bana uyku yok sanırım. bu saatten sonra kalkınca nasıl uyutucam bilmiyorum.

benim damat nasıl iyi mi ??

nasıl olayım dünürüm asya beni eme eme sömürdü göğüslerim gene berbat durumda. lansinoh sürdüm kaderimi bekliyorum. asya hanım sabah 9 da akşam 5 e kadar da uyumadı doğru dürüst 5 te yattı. saat oldu 8 hala uyuyor. bu gece bana uyku yok sanırım. bu saatten sonra kalkınca nasıl uyutucam bilmiyorum.

benim damat nasıl iyi mi ??

canım senin damat da saat 7 de banyo yaptı, o zamandan beri memelerle kavga halindeydi, memelere isim taktık, sağgül ve solgül diye. sağgülü hiç sevmiyor, ordan süt bol geliyor, tıkanıyor, hemen yaygarayı basıyor, saat 10 buçukta ancak babasının kucağında uyudu sıpam. memeleri çekiştire çekiştire kabile anasına döndürdü resmen beni yaa, kafamda bir kemik eksik, tipim ve memelerin görünüşü aynen zulu kabile resinin karısı gibi, şişman ve sarkık memeli :(((

catlak memeli sarkık göbekli kudurk hazıran bebelerının anaları gunaydınnn

canım senin damat da saat 7 de banyo yaptı, o zamandan beri memelerle kavga halindeydi, memelere isim taktık, sağgül ve solgül diye. sağgülü hiç sevmiyor, ordan süt bol geliyor, tıkanıyor, hemen yaygarayı basıyor, saat 10 buçukta ancak babasının kucağında uyudu sıpam. memeleri çekiştire çekiştire kabile anasına döndürdü resmen beni yaa, kafamda bir kemik eksik, tipim ve memelerin görünüşü aynen zulu kabile resinin karısı gibi, şişman ve sarkık memeli :(((

hahaha hahaha kız iyi buldun sıfatımızı . cidden kabile anası gibiyiz. benim memelerin ucu da kocaman oldu.dün asya da akşam 5 te bir yattı bir daha meme haricinde uyanmadı. tabi öğlen hiç uyumamıştı. sağolsun kaynanamlar çocuk uyuyacağı zaman gidip agucuk bugucuk yaptılar tabi uyku muyku kalmadı. sonra da niye uyumadı bu çocuk oluyor.
neyse o da çarşamba yazlığa gidiyo herkesten kurtuluyorum

catlak memeli sarkık göbekli kudurk hazıran bebelerının anaları gunaydınnn

sus kızzzzzz :kafa:
akıllı bizim bebelerimiz tamam mı.hepsi sakin uslu
:çapkın:

maşallah o zaman kuzuna
gerçi benimkinde sorun vardıya uyanamama gibi :))) ilk zamanlar 1.5 saat arayla son hafta 2 ile 3 saat arayla uyandırıyordum buğün kendi 2 saat arayla uyandı emişip yatıyor ama dün akşamdan itibaren gazlanmaya başladık herhalde kendini top gibi yapıyor kuzum birde sizde hiç gözde capaklanma oldumu dr caylı suya sil dedi ama bir haftadır geçmedi birazdan drmuzu arayıp sorcam olmazsa serum versin
uzman tvde uzun sürüen capaklanmaya ntibiyotik damla veriliyormuş yeni doğanda

maşallah o zaman kuzuna
gerçi benimkinde sorun vardıya uyanamama gibi :))) ilk zamanlar 1.5 saat arayla son hafta 2 ile 3 saat arayla uyandırıyordum buğün kendi 2 saat arayla uyandı emişip yatıyor ama dün akşamdan itibaren gazlanmaya başladık herhalde kendini top gibi yapıyor kuzum birde sizde hiç gözde capaklanma oldumu dr caylı suya sil dedi ama bir haftadır geçmedi birazdan drmuzu arayıp sorcam olmazsa serum versin
uzman tvde uzun sürüen capaklanmaya ntibiyotik damla veriliyormuş yeni doğanda

çapaklanma bizde de var. temiz suyla siliyorum. çok problem olacağını sanmam banyodan sonra gözüne su kaçıncada çapak oluyormuş.

gaz sancıları da 2 haftadan sonra başlıyor zaten. inşallah ebrunun gazı fazla olmaz. her memeden sonra gazını çıkarın diyorlar ama asya uyanıyor o zaman. bende pek gazını çıkaramıyorum.

şimdi dryla konuştum tobresed göz damlaını sabah öğle akaşam 1 er damla verdi cumaya geçmezse getirin dedi

eczaneyi aradım getirckler şimdi

Geri