2010 Haziran Anneleri

ok canım bende cıkıyorum iç bir fincandan bir sey olmaz

bende yemeğimi yaptım evi sildim süpürdüm şimdi duşa girayim
öğleden sonra caya gitcem by kızlar

becerdiiimmm başardıımmmm face olayını yani :) ne kadar uzağım yaa teknolojiden hoş bana göre çamaşır makinesi bile teknoloji harikası ve kullanımı oldukça zor geçen hafta perdeleri yıkamaya kalktım attım ölee bildiğim gibi nasıl kırıştı nasıl perişan oldu kadın olaya el attı oysa kocaman yazıyomuş perde diye düğmenin üzerinde ona basınca diğerleri iyi yıkandı

becerdiiimmm başardıımmmm face olayını yani :) ne kadar uzağım yaa teknolojiden hoş bana göre çamaşır makinesi bile teknoloji harikası ve kullanımı oldukça zor geçen hafta perdeleri yıkamaya kalktım attım ölee bildiğim gibi nasıl kırıştı nasıl perişan oldu kadın olaya el attı oysa kocaman yazıyomuş perde diye düğmenin üzerinde ona basınca diğerleri iyi yıkandı

teşekkür ederiimmm ama benim güsel güsel hamile resimlerim yok face de eklemeyi beceremiom eşim gelince yükletirim :(

ay cok alemsin sevra hee perde olayı yani hahaha

neyse rica ederim canım kızlar seni ekleyince görürsün bebekleri de..

ay cok alemsin sevra hee perde olayı yani hahaha

neyse rica ederim canım kızlar seni ekleyince görürsün bebekleri de..
valla hiç sorma mahfoldu perde deterjanıda yanlış kullandım sanırım ilk perdede anacım birsürü deterjan verdiler perde yıkicam dedim yok tül parlatıcı likit yok tül yıkamak için toz e normal deterjan hiçbirinin arkasınada ayrıntı yazmıyo tül parlatıcısına mesela yumuşatıcı kısmına ekleyin yazmış ama beraberinde yumuşatıcı olcakmı falan hiçbişi yazmıyo neyse işte bende ne bulduysam karıştırdım ön yıkamaya attım perde perişan diğer perdeleri kadın kurtardı:24:

gidip biraz meyve yiyeyim bari yaa benim cnm son bir aydır hiçbişi yemek istemiyo meyveden başka bişi yiyemiyorum öğle yemeği akşam yemeği hiçbişi istemiyo cnm

Merhaba kızlarrr
NAsılsınız? Bi sıkıntı yok sanırım geçmişi az okudum
Daemmm maşallah 40 bin kez hiç doğurmamış gibi anlatmışsın ne mutlu sana
Tekrar tekrar allahım analı babalı buyutsun oğluşunu
Benim kanlı akıntım devam ediyo arada kasıklarım çok şiddetli ağrıyo
Başka bi durum şimdilik

selam kıslar kım var kım yok bakalım aslı dogurmus gozumuz aydın darısı basımıza beklemek ne kadannnnn zormus yaa sıkıldım beklemekden yaa benm oglanda beklerse 41.42 haftayıı amanınn yandm ozmn ben :(

Geri