2010 Haziran Anneleri

haklısın ne diyeyim..olsun hamileliğinde de demiştim sen başının çaresine bakabiliyorsun her durumda maşallahın var.allah gücünü veriyor bir sekilde.8 günlük oldu dimi ata berk simdi :)
evet teyzesı..
9. gunumuz bugun
buyuyo bebeğimm
kasları da ATATÜRK gibi uzun uzun oldu =)
adıyla yasasın oğluşumm...

evet teyzesı..
9. gunumuz bugun
buyuyo bebeğimm
kasları da ATATÜRK gibi uzun uzun oldu =)
adıyla yasasın oğluşumm...

maşallah ona..ismini iyiki değiştirdiniz bu isim daha güzel oldu bence :) ay ne güzel yaa bak bunları düşün sana en büyük mutluluk ve şükür sebebi..allaha şükür çok sağlıklı bir oğlun oldu herşey yolunda sen de iyisin az şey mi bunlar maşallah ikinize de canım benim..
darısı basıma.ben de artık kızımı istiyorum yanımdaaaaaaa :(

maşallah ona..ismini iyiki değiştirdiniz bu isim daha güzel oldu bence :) ay ne güzel yaa bak bunları düşün sana en büyük mutluluk ve şükür sebebi..allaha şükür çok sağlıklı bir oğlun oldu herşey yolunda sen de iyisin az şey mi bunlar maşallah ikinize de canım benim..
darısı basıma.ben de artık kızımı istiyorum yanımdaaaaaaa :(
çok sukurkı oglum saglıklı dunyay geldı
bu da herseye deger
yeter de artar bıle en onemlısı
ınsallah cnaım sende kızını al saglıkla kucagına
az kaldı az 16 sına ne kaldı surda

evet ısmını ıyıkı degıstırdık
ben en basında demıstım ata olsun dıye
kocacık son hafta geldı lafıma:pasi:

selamlar kızlar bugün doktordaydım nstye girdim iyimiş cuma son gün artık kan verdim ameliyat için sonuçlarına doktor ben bakarım dedi bizde çıktık eşimle gezdik gezdik teleferige bindik dogurma dedi dogurmadım bende ama çok yorulmuşum oglanı aldık okuldan onuda gezdirdik biraz kardeşinin getirecegi hediyeyi seçti oyuncaklara bindi üzmedi bizi of şu yarında bi geçse yarında evimi bi düzelticem sonra büyük gün

senınde az kaldı darısı basına cnaımm..
vallahı cabuk gecıyo buyuyolar
nası aksam oluyo anlamıyorum
geceler uzun olsada
onlar ıcın herseye deger
evet gerçekten onlar için herşeye deger büyüdükçe biraz sinirlendiriyolar insanı ama insan yüzüne bakmaya bile kıyamıyo ikinci kez anne olcam ama sanki ilk gibi of çok karnım agrıyo ya midemde bulanıyo bişeyler atıştırıyımhadi kendinize ve bebişlere iyi bakın:pasi:

evt canım az kaldı bgn de bitti sayılır son 6 gün :)annemler geliyorlar yoldalar bir yandan da evi toparladım canım o acıdan yazamadım hemen..

bgn tam 45 dk kaldım nst.de aklıma sen geldin arci :) uyuyordu bizimkisi ondan o kdr uzun kaldım kalp atışları yavaş cıkıyor uyuduğu için uyandırmak için de baya bir uğraştık.anasına cekmiş uykucu kızım..
arci sticker.ında pek güzel olmuş :)
ben genemi sticker.la uğraşcam daralcam ve yapamıcam hahaha

nst ile ben bir bütün olduk hahaha hep o alet beni doğuma soktu. sizde bol bol girin :)
ticker yaparız kuzum sana da . sen hele ki bir doğur

pembıkımmm sogan sut yapıyor ama aynı sekılde gaz da yapıyor
dr bana basta sogan ve bulguru yasakladı
sonra gazman bı bebn olur allah korusun
bol sıvı almak yetıyor
benım goguslerım ıkıncı gun yara oldu sadece o da kremle ertesı gune gectı cok sukur
bugun bılgeyle konusuyorum dedımkı bu bebler ne zamn buyuycek
dur kızım ne zamn dogcak dıye beklıyoduk sımdı ne zamn buyuycek dıye mı sormaya basaldın dedi guldu bana

bu arada oglen cerenle konusmustum
kııznın kan sekerı sınırdaymıs o yuzden mama vermısler
sarılıktan suphelenıp test yapmıslar o yuzden cıkamamıs hastaneden
son durumu ne oldu henuz bılmıyorum

layyynnnn şimdi soğanla bulgur yedim hahaha insan baştan uyarır. gece kızım uyumazsa sana yollucam sen bak.

ayy bende tv de bebekleri gördüm .diyorum asya ne zaman böyle yürüyüp konuşacak.insan nasıl özeniyor.

demek ceren hala hastane de
inşallah yağmur da atlatır bu durumu da sarılık olmaz.

arch üzüntüdenmi uçuk çıkardın ne oldu kuzum
dikkat et kendine

evet eve geldim sütümü sağdım hiçbirşey çıkmadı . asya ağlıyor zaten kaynanamda geldi belli zaten sütün yok aç bu çocuk dedi. anında dudağım uçukladı. neyse atlattık o durumları.kendi kendimi telkin ettim sütüm gelecek diye. yoksa hemen insanın moralini bozuyorlar.

nst ile ben bir bütün olduk hahaha hep o alet beni doğuma soktu. sizde bol bol girin :)
ticker yaparız kuzum sana da . sen hele ki bir doğur

layyynnnn şimdi soğanla bulgur yedim hahaha insan baştan uyarır. gece kızım uyumazsa sana yollucam sen bak.

ayy bende tv de bebekleri gördüm .diyorum asya ne zaman böyle yürüyüp konuşacak.insan nasıl özeniyor.

demek ceren hala hastane de
inşallah yağmur da atlatır bu durumu da sarılık olmaz.

evet eve geldim sütümü sağdım hiçbirşey çıkmadı . asya ağlıyor zaten kaynanamda geldi belli zaten sütün yok aç bu çocuk dedi. anında dudağım uçukladı. neyse atlattık o durumları.kendi kendimi telkin ettim sütüm gelecek diye. yoksa hemen insanın moralini bozuyorlar.
ahyahahhahahahah afıyet olsun yıvrum
bana ozellıkle yazıp verıdler valla sogan bulgur kuru fasulye sut lahana uzak dur dedıler ama benım zaten mıde problemım oldugundan bunları bılıyodum uuzn suredır yemıyorum =))

yolla yolla oglum ılgılneır kızınla hehe he hehehe

Geri