2010 Haziran Anneleri

ayy arcii ben simdi bir doğursam diyorum doğurunca da büyüsün konuşssun mu dicem hahaha bu şeye benzedi hee...türk milletimizin bitmek bilmeyen sorularına hani genç kız olursun sen daha evlenmiyor musun derler,nişanlanırsın düğün ne zmn derler,evlenirsin bebek ne zmn,doğurursun 2.si ne zmn...doyumsuz meraklı ve sabırsız bir milletiz vesselam :)

ahyahahhahahahah afıyet olsun yıvrum
bana ozellıkle yazıp verıdler valla sogan bulgur kuru fasulye sut lahana uzak dur dedıler ama benım zaten mıde problemım oldugundan bunları bılıyodum uuzn suredır yemıyorum =))

yolla yolla oglum ılgılneır kızınla hehe he hehehe

hadi ya tühh yedim valla hepsini de. allah beni davul etsin hahaha
oğluna söyle kızımı köşelerde sıkıştırmasın
:dil:

ayy arcii ben simdi bir doğursam diyorum doğurunca da büyüsün konuşssun mu dicem hahaha bu şeye benzedi hee...türk milletimizin bitmek bilmeyen sorularına hani genç kız olursun sen daha evlenmiyor musun derler,nişanlanırsın düğün ne zmn derler,evlenirsin bebek ne zmn,doğurursun 2.si ne zmn...doyumsuz meraklı ve sabırsız bir milletiz vesselam :)

evet ya geçen hafta içimde bir bebek var mı acaba diyordum. şimdi doğdu gördüm ki gerçekten içimde bebek varmış :) bu seferde ne zaman ele avuca gelecek bize gülücükler atacak diyorum.

hadi ya tühh yedim valla hepsini de. allah beni davul etsin hahaha
oğluna söyle kızımı köşelerde sıkıştırmasın
:dil:

evet ya geçen hafta içimde bir bebek var mı acaba diyordum. şimdi doğdu gördüm ki gerçekten içimde bebek varmış :) bu seferde ne zaman ele avuca gelecek bize gülücükler atacak diyorum.
hadı hadı oglm kızına basın dıye dua edıyosun hadı ıtıraf et ahahahaha

bu arada bırde muz kesınlıkle yenmemesı gerekenler arasında

amanın bugün amma çeneniz düşmüş ya oku oku bitiremedm 4 km yol yürüdük bizde akşam oh iyi geldi 2 akşamdır yürüyemiyodum havadan dolayı valla ay sonunu bulucak benim doğum bu gidişle tık yok

Uykusuz bir geceden sonra günaydın :) Arada gitip yazılanları takip etmeye çalışıyorum ama bir türlü yazamıyorum . Şimdi oğlumu uyuttum yanımda yatıyor bende TV açtım kahvaltı hazırlayacağım . İnanın son günlerimde yaşadıklarımdan sonra oğlumun beni uykusuz bırakması bana hiç geliyor.

Sizler nasılsınız neler yaptınız doğuranlara buradanda hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün diyeyim :)

Kızlar bende çocuk doktoru konusunda kararsız kaldım . Ege'nin ilk doktoru hastanede yeni doğan doktoru aslında kadın çok güzel muayene ediyor beğeniyorum ama telefonunu istedim bana hastanenin numarasını verdi o bana çok ilginç geldi tüm çocuk doktorları mı böyle halbuki benim kadın doğumcum endokrinologum diyetisyenim diyabet hemşiresi hepsi cep telefonlarını verdi ve 7/24 arayabilirsin dediler .1. ay kontrolu içinde bu doktora gideceğim biraz daha denedikten sonra kararımı vermeyi düşünüyorum inşallah iyi bir doktor çıkar karşımıza

Bu arada biz hastaneden çıkmadna Ege için işitme testi ve kalça çıkığı için ultrason randevusu alınmıştı sizin hastanelerde de öle uygulamalar var mı?

Gunaydiiin kizlar nasilsiniz?
Bugun de rapunzell dogum yapip ogluna kavusacak Allahin izniyle.
Bende hala tek parca halinde beklemekteyim, artik telefonda
kimi arasam konusmak icin telefonu alir almaz ilk sorusu dogum mu yaptin????
Az once ablami aramistim cocuklar okula gitmeden bi konusayim diye
o bile telefonu aldi dogurdun mu diye soruyor hemen. hahaha

Stella hadi bakalim doktorun ne diyecek, son tickerin de hayirli olsun.
Benim bu ticker bitince ne olucak acaba onu merak ediyorum. hahaha

Kızlar bende çocuk doktoru konusunda kararsız kaldım . Ege'nin ilk doktoru hastanede yeni doğan doktoru aslında kadın çok güzel muayene ediyor beğeniyorum ama telefonunu istedim bana hastanenin numarasını verdi o bana çok ilginç geldi tüm çocuk doktorları mı böyle halbuki benim kadın doğumcum endokrinologum diyetisyenim diyabet hemşiresi hepsi cep telefonlarını verdi ve 7/24 arayabilirsin dediler .1. ay kontrolu içinde bu doktora gideceğim biraz daha denedikten sonra kararımı vermeyi düşünüyorum inşallah iyi bir doktor çıkar karşımıza

Bu arada biz hastaneden çıkmadna Ege için işitme testi ve kalça çıkığı için ultrason randevusu alınmıştı sizin hastanelerde de öle uygulamalar var mı?

Canim yaa Allah hayirlisini versin, bi an once en iyi doktorunu bulursun canim.
Simdi boyle okuyunca bunlari hala nekadar uzak geliyor bana bu konular sanki hic anne olmicam. :oppucuk:

Geri