2010 Haziran Anneleri

neyse kızlar kacıyom ben .. bırazcıkta beyaz ı ızleyım ..
ozman a kadar da esım gelır yatarım .. Allah a emanet olun..

Gunaydin kizlar nasilsiniz?
Bi bakip oyle cikayim dedim, dus alip hastaneye gidecegim.
Benim de kafam iyicene karisti yaa annem bebek gelmezse doktorun dedigi gibi
suni sanci yaptirma onun yerine sezeryan ol daha iyi suni sanci cok kotu acitir nasil dayanicaksin diyor.
Dayimin esi de hic birini yaptima bebegini bekle diyor, zaten 41inci haftaya
kadar beklicez gelmezse eger daha nekadar beklim 12 ay mi. :training1:

kızlar ya benım yıne kaburgalarım agrıyo ve mıdem bulanıo..
gecen hafta 2 kez daha oldu bu gün yıne nıye oluyo anlamıyorum ki
agrı kasıklarım da deyıl karnımın üst kısmı ve kaburgalarımda sankı .

orda ne kadar fiyatları dae biliyomsun
canım ben kucuk bı halı aldım ordan antıbakterıyel cok guzelde desenlerı var
ben 40 lırayamı ne aldım kucuk boy 1 e 1.30 falan herqalde dah abuyuklerıde var
fıyatları dısneye gore cok daha ucuz..
dısney 150 den baslıyo sanırım
ben gıdp bakmıstım ama pek begenmedım dısneyı

yok kız parasını almıştım işin. doğumdan öncede çizmiştim. düzeltmesi varmış onunla uğraşıyorum

evet melisa sakinleştiriyor da . iç iç uyu. tabi Ataberk izin verirse :)

aaa kızcağız söyleniyordu doğmadı bu çocuk diye.inşallah sağlıkla kucağına alır.

tabı ıcıp ıcıp uyuycam ben
dun gece sankı oncekı gecelere gore dah aıyı gectı gıbı
12 de yattım bızımkı uyandı hemencık
karnı tok altını kırletırken canı yandı yavrumun herald eondan uyandı
onur alıp gezdırmıs bıraz sonra cocuk cıglık cıglıga kaldı kalkıyım dıyorum onur yok ben susturcam dıyo
cocugun altını acıp degıstırdı
azcık bısey yapmıs
sonra kalktım emzırdım
bızımkı hala ıkınıyodu
tekrar actım altını doldurmus bı guzelde çiş yaptı anasının ustune
2.5 a kada roturduk oglusla

kızlar ya benım yıne kaburgalarım agrıyo ve mıdem bulanıo..
gecen hafta 2 kez daha oldu bu gün yıne nıye oluyo anlamıyorum ki
agrı kasıklarım da deyıl karnımın üst kısmı ve kaburgalarımda sankı .
senın bebektemı asagıya ınmedı acaba bende son gune kadar kaburga ve mıde bulantısı cektım

bu arada gunaydın hamısler ve annişlerr....

günaydın kızlaarrr bir haftadır giremiyorum birsürü bebişimiz olmuş maşallah allah sağlık sıhhat uzun ömür versin hepimizin bebişlerine pazartesi günü saat 9 gibi genel anesteziyle bende bebişime kavuşcam inş kendinize ve bebişlere iyi bakın kızlar

gunaydın kızlar valla tam bılmıyorm dun akşmustydu mesj attı bna sımdıde msj attm nasılsınz durum ne dıye ama cvp glmedı sanırm dınlnyrdur cvp glnce yazcm size duyfer den

güneşim ömürün napıyo bakalım.
bak cok ıhmal edıyosun sen bizi...
cnm haklısn bılgısyr evde yok arada gormcmdn ıstyrm öle net acabılyrm valla özluyrm sizleri ömürüm iyi yatyr uyuyor uyanyr meme istyr hepnzn oldugu gıbı bnmde memelrm cok acıyor ama ömrrüme feda olsun...
bebekım cok zayf 2.5 kg dogdu ele avuca glsn dıye sureklı dua edyrm kafası elmden kucuk yaaaaa babası dokunmya korkuyr hertaraf kemık.
buarada emerken hep burnunda sut akıyor bırden bosalıyor sızlerdede oluyormu öle doktor kontrolumz pazrtesı hem benm hem bebekımn ozmn sorcm doktorada korkuyorm bişi olrsa o an dıyee

Gunaydin kizlar nasilsiniz?
Bi bakip oyle cikayim dedim, dus alip hastaneye gidecegim.
Benim de kafam iyicene karisti yaa annem bebek gelmezse doktorun dedigi gibi
suni sanci yaptirma onun yerine sezeryan ol daha iyi suni sanci cok kotu acitir nasil dayanicaksin diyor.
Dayimin esi de hic birini yaptima bebegini bekle diyor, zaten 41inci haftaya
kadar beklicez gelmezse eger daha nekadar beklim 12 ay mi. :training1:

canım suni sancıyı açılma olmazsa bana da vereceklerdi. doktorum geldi dedi ki bazı bayanlar suni sancıyı duyunca korkup istemiyor. aslında normal sancıdan hiçbir farkı yok. biz ağrı değil hormon veriyoruz o yüzden sende suni sancı lafını duyunca korkma dedi. hoş normal ağrılar da çok çekilir gibi olmuyor malesef. sanırım suni sancı olayı biraz da psikolojik birşey. sen bence normal doğum istiyorsan suni sancıyı al derim. verdikleri sadece oksitosin hormonu. o da rahimin kasılmasını sağlıyor.

canım ben kucuk bı halı aldım ordan antıbakterıyel cok guzelde desenlerı var
ben 40 lırayamı ne aldım kucuk boy 1 e 1.30 falan herqalde dah abuyuklerıde var
fıyatları dısneye gore cok daha ucuz..
dısney 150 den baslıyo sanırım
ben gıdp bakmıstım ama pek begenmedım dısneyı

tabı ıcıp ıcıp uyuycam ben
dun gece sankı oncekı gecelere gore dah aıyı gectı gıbı
12 de yattım bızımkı uyandı hemencık
karnı tok altını kırletırken canı yandı yavrumun herald eondan uyandı
onur alıp gezdırmıs bıraz sonra cocuk cıglık cıglıga kaldı kalkıyım dıyorum onur yok ben susturcam dıyo
cocugun altını acıp degıstırdı
azcık bısey yapmıs
sonra kalktım emzırdım
bızımkı hala ıkınıyodu
tekrar actım altını doldurmus bı guzelde çiş yaptı anasının ustune
2.5 a kada roturduk oglusla

senın bebektemı asagıya ınmedı acaba bende son gune kadar kaburga ve mıde bulantısı cektım

bu arada gunaydın hamısler ve annişlerr....

asya da 2 saatte bir uyandı ama ben gene de uykumu alamadım. tam uykuya dalıyorum hanım vızırdıyor. sürekli yat kalk serseme döndüm.

günaydın kızlaarrr bir haftadır giremiyorum birsürü bebişimiz olmuş maşallah allah sağlık sıhhat uzun ömür versin hepimizin bebişlerine pazartesi günü saat 9 gibi genel anesteziyle bende bebişime kavuşcam inş kendinize ve bebişlere iyi bakın kızlar

sevracım hayırlısıyla sağlıkla kucakla bebişini. evet artık doğumlar arttı. yakında bütün bebişler kucaklarda olacak.

kızlar duyferden sımdı cevap geldi dun 3.380 gr 52 cm kuzey bebek dünyaya gelmiş.
son anda kalp atısları zayıfladıgı için onuda sezeryana almışlar. ama bebekde oda cok iyimiş şimdi. emzirmeyede başlamış.haberler bu kaaadannn

Geri