2010 Haziran Anneleri

kızlarr merhabalarrr

şöyle bi geçmişe baktım şimdi de kaçıyorum azcık uyuyayım :))))

Ben de hastaneden çıkmak için sadece idrar ve gazı dikkate aldılar. Bir de bebeğim kakasını yapmasını.

Ayy bi düzene girebilsek çok güzel bişey annelik ama sanırım azcık daha zamana ihtiyacımız var. Uyku, meme düzeni bi otursa tam süpr olacak :))))

herkes bebeğini kucağına aldı ben hala eksik tamamlıyorum ebebeğe gittik geldik bizde şu göğüs kalkanından alıcaktım aventin kalmamış 10 gün içinde gelicek dedi kız banyo malzemelerini aldım bende küvet kova v.s süt pompasınıda yine almadım şu medelanın pompasını çok ses çıkarıyo dedi satıcı kız bide doğumdan sonra deneyerek alsanız daha sağlıklı aslında dedi bende sonraya bırakmaya karar verdm hediye çekimde kaldı yine öyle 3 temmuza kadar harcarım inşallah

herkes bebeğini kucağına aldı ben hala eksik tamamlıyorum ebebeğe gittik geldik bizde şu göğüs kalkanından alıcaktım aventin kalmamış 10 gün içinde gelicek dedi kız banyo malzemelerini aldım bende küvet kova v.s süt pompasınıda yine almadım şu medelanın pompasını çok ses çıkarıyo dedi satıcı kız bide doğumdan sonra deneyerek alsanız daha sağlıklı aslında dedi bende sonraya bırakmaya karar verdm hediye çekimde kaldı yine öyle 3 temmuza kadar harcarım inşallah

alırsın merak etme zaten daha zamanın var az daha sabret bebeğin büyüsün içeride. benim aldığım en önemli şey pompa oldu. sütümün gelmediğini o sayede anladım ve pompayla sağa sağa sütü getirdim . sonra lazım olur diye düşünme bence. fırsatın varsa al ne olur ne olmaz. evet medela ses yapıyor ama en kullanışlı pompa da o.

alırsın merak etme zaten daha zamanın var az daha sabret bebeğin büyüsün içeride. benim aldığım en önemli şey pompa oldu. sütümün gelmediğini o sayede anladım ve pompayla sağa sağa sütü getirdim . sonra lazım olur diye düşünme bence. fırsatın varsa al ne olur ne olmaz. evet medela ses yapıyor ama en kullanışlı pompa da o.

sen de medelamı almıştın archi

evet medela aldım. ilk zamanlar çok işime yaradı.

ben gidiyorum kafamı karıştırıyolar sürekli yok ses yapıyo yok emiş gücü çok az diyo satıcı kız en çok sattığımız ürün ama en çokda şikayet alan ürün felan dedi o medela mini elektrikli olan için yarın gidip alıcam ya bende elindeki diğer 300-400 lük ürünleri gösteriyo bana hele bi tane gösterdi 400 küsürdü bu ne dedim o paraya inek alırım dedm philips di sanırım :training1:

iyi geceler kızlar ben evimdeyim bebgimi dün kucagıma aldım bugün taburcu oldum şimdi uyuyo bi bakıyım dedi m genel anesteziyle dünyaya geldi 3 800 grm 49 cmde boyu gögüslerim biraz acıyo ama olsun spinal bi türlü olmadıgı için genele çevirdi doktor ama rahat geçti çok şükür öpüyorum herkesi

Geri