2010 Haziran Anneleri

dae moralinin düzelmesine sevindim :)
arci maşallah cnm sana da bakalım ben ne yapıcam ay bir doğsa da ben de kavuşsam ve kurtulsam heee

az kaldı seninde kızına kavuşmana. bir bakmışsın kocaman olmuş bile.doğumdan sonra 1 hafta birileri kalsa yeter sonra zaten fenalık geçiriyorsun. düşün eşimle başbaşa kalıp konuşamadık bile. bugün akşam yemeğinde oturup dertleştik.

bende artık nefes alamaz oldum sanki....hiç bi yere sığmıyor gibiyim.... psikolojim sürekli değişiyo çok sıkılıyorum offffffffff

lohusalık depresyonuna erken mi girdin selen.??
senin doğum ne zaman belli mi??

asya ile hayat o kadar hızlı geçiyor ki hiçbirşey anlamıyorum :) günler akıp geçiyor. yanımda şu an kimse yok . annem bugün gitti. kaynanamda yarın gelirim diyor. aslında hiç gelsin istemiyorum. bebeği bile tutamıyor. bir de yardım edecekmiş bana. :uhu:

canım benimde ilk bebeğimde annem 10 gün kalabilmişti.annem çok iyi baktı bana .2 gün sonra kayınvalidem geldi ama o bana değil ben ona baktım ya resmen hatırlatıkca sinir oluyorum lohusa kadından yemek beklenirmi? üstelik sezeryan olmuştum yanii.birde memlekete döndükten sonra Anneme telde. önüme yemek bile koymadı demiş.

Son düzenleme:
canım benimde ilk bebeğimde annem 10 gün kalabilmişti.annem çok iyi baktı bana .2 gün sonra kayınvalidem geldi ama o bana değil ben ona baktım ya resmen hatırlatıkca sinir oluyorum lohusa kadından yemek beklenirmi? üstelik sezeryan olmuştum yanii.birde memlekete döndükten sonra Anneme telde. önüme yemek bile koymadı demiş.

doktor 18 ine sezeryan günü verdi canım.bekliyorum bakalım

yuh sen mi onun önüne yemek koyacakmışsın birde. ayy benimkisi de benden iş beklemesin valla hem ona hem bebeğe bakamam. torun sevicem diye koşa koşa geliyor. hamileyken doğru dürüst yanıma bile uğramadı ki o zaman daha çok bakıma ihtiyacım vardı. şimdi her iş bitti bebek sevecek ya onun için durmuyor yerinde.anneme bile sürekli sordu ne zaman gidicen diye. hatta annem varken de kalayım dedi de ben annem gitsin öyle gel ikiniz birden kalmayın dedim.

senin doğuma da az kalmış. haziran bitmeden herkes doğuracak sanırım.

yuh sen mi onun önüne yemek koyacakmışsın birde. ayy benimkisi de benden iş beklemesin valla hem ona hem bebeğe bakamam. torun sevicem diye koşa koşa geliyor. hamileyken doğru dürüst yanıma bile uğramadı ki o zaman daha çok bakıma ihtiyacım vardı. şimdi her iş bitti bebek sevecek ya onun için durmuyor yerinde.anneme bile sürekli sordu ne zaman gidicen diye. hatta annem varken de kalayım dedi de ben annem gitsin öyle gel ikiniz birden kalmayın dedim.

senin doğuma da az kalmış. haziran bitmeden herkes doğuracak sanırım.

evet 18 ine gün verdi ama dr.um bebiş anca 3,150 filan biraz küçük doğacak diyor.bence normal ama dr.a göre nedense küçük galiba

Geri