2010 Haziran Anneleri

pazar günü mevlüdümüzü okuttuk kızlar kurbanımızıda kestik çok şükür ama hoca söz verdigi halde gelmedi telefonuda açmadı nasıl moralim bozuldu anlatamamm neyse bende okuyamıyorum zaten eltimle arkadaşım okudu dün işitme testi için hatanedeydik bi kulagımızx negatifti çok şükür poziti çıktı bi problem yok

sonraabimizi okuldan aldık biraz üşütmüştü doktora gittik ben çocuk doktoru aramıycam doktorumuzdan memnunum beratı muayene ederken oglumunda kilosuna baktı MAŞALLAH dört kilo olmuş ben demneden sarılıgına baktı hafif geçmek üzere dedi doydugunu nasıl anlarım dedim bezine ve kilosuna bakıcaz dedi ne kadar çiş yaparsa o kadar iyiymiş aşılarını konuştuk hangisinde kendisine hangisinde saglık ocagına götürüyüm deim onu anlattı para göz degil doktorumuz ya o yönden çok memnunum rota virüsünü anlattı yaptırısanız iyi olu r dedi pişman olmazsanız dedi bu ararda bide yemege çıktık baya gezdik çocuklarla iki çocukla zorlanırım deim ama iyi geçti

kızlar cok uykum varr
oglumun bugun maasallahı var cok uzun surelı olmasada bugun kı ucuncu uykusunu uyuyor
ay cok sukur
bı derdı var dıye korkuyodum
ama bugun ızın vermedım mem keyfıne
emdıgınden emın oldum ve kalkanda bırıkenlerıde verdım
sanırıme mzırıken dahada dıkkatlı olmalıyız 2 saat memde kalıp oyun oynuyomus heralde sıpam
gozumu ayırmadım ustunden durdukca cenesıne dokundum
kendıme gelmeyede karar verdım
cok fena dagıtmısım kendımı ben
arkadasım geldı
bana aptal gıbı olmussun dedı saolsun
bılıyorum dedım bende

uykum var açım,evi mok götürüyo,elifzel sürekli emişmekte
sıyırıciiiim :deli:

hadi uyanın ya kızlar sıkıldım

len uyuyo muyuz ki uyanalım :S asya 3.3 0 da bi kalktı 6.30 a kadar arı gibi vızıldadı. eşimde 6 da kalkmış diyo bu da hiç durmadı. o sinirle bir de ona kızdım. korktu sustu .
şimdide hem asyayı emziriyorum hem yazı yazıyorum.

Geri