2010 Haziran Anneleri

kızlar bir de ben mamayı kaşıkla veriyorum ama yarısını içip yarısını içemiyor biberonla versem memeyi reddeder mi acaba ??
kaşıkla vermek çok sıkıntılı zaten ağzına geç gitse ağlamaya başlıyor. bir de siz biberon kullanıyorsanız hangisini kullanıyorsunuz ??

Arch ben de aynısını merak ediyorum.. cc meselesini.. Kızlar cevap verir herhalde..
Bide sen süt sağıyormusun hiç.. Kaç dakika, kaç cc..

20 dk falan sağıyorum ama 50 cc anca çıkıyor o da 2 göğsümden .
zaten pompa iyice yara yaptı göğüslerimi acıdan sağamıyorum. asya aç diye mama veriyorum 30 cc ama onu içincede kusuyor. demekki emince doyuyor. zaten bezini kontrol ediyorum sürekli çişli ve kakalı ,aç kalsa çiş ve kaka yapmaz.
anlamadım gitti.

arcmıncım mamayı sakın bıberonla verme.kasıkla zor oluyor ama senı almasını ıstıyorsun kasık en ıyısı.
bır hafta ıcınde yogun bakımda benım sagdım sutu yada mamayı hemsıreler bıberonla verdıler..bıberona alıstı.tembel oglum.
eve geldıgınde cok zorlandı.neysekı bıberonu unutturdum.cunku bıberonu aldıgı zamn benı emmıyordu..
mamayı 30 cc bır olcek yapıyorum.sureklı mama verme taraftarı degılım.sadece ıkı ogun verıyorum.ogle saatlerınde vede gece verıyorum.
gece sureklı meme agzımda dursun ıstıyor :)
bırde sut az gelınce aclıktan uyumuyor :(

slm herkese 21.06 da pazartesi günü genel anestezi sezeryanla oğlumu dünyaya getirdim. Epey vukuatlı bi doğumum oldu kontrole gidiyorum diye evden çıktım doğum yaptım geldim. Çok şükür şu an da herşey yolunda gidiyo oğlum 3490gr 50 cm olarak doğdu 3 gün hastanede kaldım hamilelik alerjisi denen şey yüzünden neyseki artık evimdeyim.
Bu arada sütüm sezeryandan dolayı az geliyo bende geceleri mama veriyorum biberonla veriyoruz eğer bebeğin emmesi güçlüyse memeyi bırakmaz dediler

arcmıncım mamayı sakın bıberonla verme.kasıkla zor oluyor ama senı almasını ıstıyorsun kasık en ıyısı.
bır hafta ıcınde yogun bakımda benım sagdım sutu yada mamayı hemsıreler bıberonla verdıler..bıberona alıstı.tembel oglum.
eve geldıgınde cok zorlandı.neysekı bıberonu unutturdum.cunku bıberonu aldıgı zamn benı emmıyordu..
mamayı 30 cc bır olcek yapıyorum.sureklı mama verme taraftarı degılım.sadece ıkı ogun verıyorum.ogle saatlerınde vede gece verıyorum.
gece sureklı meme agzımda dursun ıstıyor :)
bırde sut az gelınce aclıktan uyumuyor :(

hadi ya offf kaşıkla vermektende bıktım valla yarısı dökülüyor. bir de ağlıyor boğazına kaçıyor.deli edecek bu kız beni

slm herkese 21.06 da pazartesi günü genel anestezi sezeryanla oğlumu dünyaya getirdim. Epey vukuatlı bi doğumum oldu kontrole gidiyorum diye evden çıktım doğum yaptım geldim. Çok şükür şu an da herşey yolunda gidiyo oğlum 3490gr 50 cm olarak doğdu 3 gün hastanede kaldım hamilelik alerjisi denen şey yüzünden neyseki artık evimdeyim.
Bu arada sütüm sezeryandan dolayı az geliyo bende geceleri mama veriyorum biberonla veriyoruz eğer bebeğin emmesi güçlüyse memeyi bırakmaz dediler

maşallah oğluna kavanoz, sana da geçmiş olsun. allah analı babalı büyütsün.
işte her bebek bir değil o yüzden korkuyorum biberonla vermeye. ama zaten mamayı günde 1 kere falan veriyorum biberonla versem unutmaz emmeyi herhalde??

bu arada özbek doğurdumu bilen varmı?

özbek de doğurdu canım. caka vardı doğurmayan o da uzun zamandır uğramıyor sanırım o da doğurmuştur.
artık hamile kimse kalmadı :)

hadi ya offf kaşıkla vermektende bıktım valla yarısı dökülüyor. bir de ağlıyor boğazına kaçıyor.deli edecek bu kız beni

maşallah oğluna kavanoz, sana da geçmiş olsun. allah analı babalı büyütsün.
işte her bebek bir değil o yüzden korkuyorum biberonla vermeye. ama zaten mamayı günde 1 kere falan veriyorum biberonla versem unutmaz emmeyi herhalde??

bence günde 1 defadan bişey olmaz bizim hastanede medelanın soft cup diye bi biberonu var kaşık biberon onunla veriyolardı ama 65 lira felan sanırım fiyatı ben almadım tek geceleri veriyorum mama gündüz memeye yapışık yaşıyoruz

Geri