2010 Haziran Anneleri

cok şükür buğün 9. günümüz göbegimiz düştü kızlar 2 gün sonra banyo yaptırcam inşallah kızma suyun ısısı kaç olmalı

maşşallah diyin buğün uyanıygız artık memeden besleniyoruz kavga ederek ama memeyle:)))))))))))))))))

cok şükür buğün 9. günümüz göbegimiz düştü kızlar 2 gün sonra banyo yaptırcam inşallah kızma suyun ısısı kaç olmalı

maşşallah diyin buğün uyanıygız artık memeden besleniyoruz kavga ederek ama memeyle:)))))))))))))))))

özbek su derecesinde 37derece çizgisinin yanında bebek için ideal sıcaklık yazıyor

ayy inşallah burnu dolmaz stella. çok kötü oluyorlar uykuları hep bölünüyor.dün garibim nefes alamadıkça çırpınıp durdu. içim sızladı o haline
uykuda çok problemimiz yok gibi

2-3 saat civarı uyuyor
benim garibimde uykusunda gaz sancısı çekiyor
ağlamaklı sesler çıkarıp ıkınıyor 1-2 zortlayıp yine uyuyor
30 dk sonra yine ıkınmaya başlıyor
bide doğumdan sonra benimde çok gazım var
ne yiyorumda bu kadar gaz oluyor çözemedim

banyo termometresi varsa meloşun dediği gibi 36-38 derece arası normaldir.
kızının uyanmasına sevindim hadi gözün aydın.

selam kızlar
doğumdan beri ilk defa topiğe girebildim nihayet, çok şükür, umarım tüm anneler ve bebekleri iidir

bebekler iyi de analar iyi değil :)
uykusuzluktan gözlerim çöktü . ama sabır diyorum başka bişey demiyorum. anne olmak hiç kolay değilmiş.

2-3 saat civarı uyuyor

ahh garibim nasıl kıvranır o şimdi. o kıvrandıkça sende uyuyamazsın.
acaba sezaryandan dolayı mı çok gazın oluyor stella. birde ayağını sıcak tut. üşütürsende gazın olur

2-3 saat civarı uyuyor

stella benim bebişimde aynı gaz sancısı çok çekiyor.ıkınıyor kendini sıkıyor kıpkırmızı kesiliyor garibim.aynen bende de gaz oluyo.neden oluyor bitürlü anlamıyorum

bilmiyorum neden bu kadar gazım var
ama maşallah kızım ıkınıyor sıkılıyor ama sonunda kendi hallediyor garibim

cumartesi dermatolojiden randevu aldım
karnımı göstercem sıkılaştırıcı kremde isteyecem
bu çatlaklarım hala sızım sızım sızlıyor
iyleştirici bişey verir inş.

selam kızlar hepimizin dertleri aynı sanırım:)) nette okudum bizim bebeklerin besmlenmesi için 500 ml süt lazım mış:(((((ben sağıyorum 250 ancak çıkıyor aradada bir öğün emziriyorum taş çatlasın 270-280 ancak oluyor ve mecburen mama veriyorum yarım kilo süt nereden çıkaracam bilmiyorum .
bu arada bende sezeryanlıyım tam 1 ay oldu ve hala göbeğim var sanırım bu doğumdan kalan göbek :((( herhalde daha inmez :(( nasıl verecem bu kiloyu bilmiyorum sütde lazım rejim filan yapamayız :((off off

selam kızlar

rapunzelcim sizede cok geçmiş olsun benim kız gülermisin aglarmısın bir gün uyanık bir gün uyuyor

peki uyuduğunda nasıl uyandırıyorsun ben üstünü cıkarıyom poposunu açıyom banamısın demiyor zilli ah bu bebişler kızm kilo aldı belli oluyor yüzündeki ve vucudundaki sarılıkta gitti gibi nerdeyse ama kalkıpta memeyle beslenemiyor uykusunda kendi sütümle biberonla besliyorum

dün akşam 7 den 12 ye kadar meme kavgası yaptık o inat ben inat buğünde yoruldu herhalde bir kere uyandı

ozbekcım benım oglanda dun uyudu bugun uyanık:zonked:
yarım saat uyuyor kalıyor bende anlam veremedım:shot:
uynadırmak ıcın
alltını acıyorum burnunu sıkıstırıyorum ayaklarıyla ugrasmaktan ho9slanmıyor..
zorla uyandırıyorum ama uayndırma bır saatı buluyor :shot:
yogun bakımda hemsıreler ayklarını vuruyor bebekler uyansın dıye.bende onlar gıbı hızlı vu8rmasamda ayklarını hafıf vuruyorum..
napayım kendı ıyılıgı ıcın:)

ben bıberon vermıyorum bıberon verdıgım zamn gogsumu hıc almıyor..o yuzden mamyı kasıkla verıyorum..
sutunede maasallah senın benım sıkmalık sut yok..
bır gogsume emerken dıger gpogsum kendılıgınden akıp gıdıyor onada tum canım sıkılıyor..

bılmıyorum sana gelen mısafırler yada cevrendekı8ler ne dıyor ama.
bana gelen mısaafırler neden bu kadr cok uyuyor acaba hastamı feklan dıye sureklı soru soruyorlar..
bılıyosundur oglum 7 gun kuvezde yattıgı ıcın hastalık arıyorlar kuzumda.
sarılıksan dıyorum kımse ınanmak ıstemıyor:training1:

Geri