2010 Haziran Anneleri

selam balkavanozu seninde bebişin hayırlı ugurlu olsun canım sen ne zaman doğum yaptın

slm canım 21.06 tarihinde doğum yaptım kontrole gidiyorum diye gittim o gün aldılar bebeği sende sezeryan oldun dimi korkuyoduk sezeryandan ama el mahkum olduk bir gün aramız var seninle sanırım ikizler burcunun son bebeği oldu oğlum

evet canım ama korkulacak gibi degilmiş çok şükür ben cok iyiyim artık 1 haftadır yanlız başımayım evet benim cadı kızımda ilk yengeç bebek bu kadar ikizlerin içinde:)

aslıcım maasallah kuzunaa..
cokta gecmıs olsun bu arada..

o ıshal asısını bızım dr da anlattı ama ıkı kere pıyasadan toplatıldı vukuatlı bı ası dedı
ben kendı cocuklarıma yaptırmadım karar sneın dedı
bende dusunmuyorum yaptırmayı

ben netten araştırdım eskiden yan etkileri çokmuş bir ara toplatılmış. sonra yan etkilerini azaltıp piyasaya sürmüşler
benim doktorumda tam tersini dedi ben çocuklarıma yaptırdım sende yaptır dedi.

bebeğine mama veren kim var ya benim oğlum doymuyo bi türlü mecbur veriyorum sağlık ocağına gittim bugün vermeyin diyolar ama demesi kolay

bende veriyorum balım.bazen 3 saat mememde kaldığı oluyor ama gene de doymuyor. o zaman uyusun diye mama verip yatırıyorum.doktorumda verebilirsin ama önce emzir sonra mama ver dedi. göğüslerim zaten isyanlarda.eme eme şaftı kaydı

slm kızlaarr evimde int yok onun için uzun zamandır yazamadım size çookk şeker ve yaramaz bi kızım var kucağa alıştı çok fena sırtında alarm var gibi yataga bırakınca uyanıveriyo :) kocam iki hafta sonra tekrar seyire gidiyo tabi ben yine ana evine geri dönücem bu durumda o zaman booll bool girerim artık hepinizi öptüm bebişlere iyi bakın umarım herşey yolndadır

ceylancım herkes tek tük giriyor topiğe sen ne yazacaksan yaz kim önce görürse gelir görür :)
sevracım kızın hayırlı olsun güle güle büyüt. hepimiz bebeklerin derdine düştük kendimizi unuttuk artık

bende asyayı yıkadım yedirdim içirdim yatırdım beşiğine 1 saat debelendi en sonunda uyumuş.
bugün kanguru ile sokak turu yaptık kızımla. sıpa eve gelene kadar uyudu. geldikten sonrada ciyak ciyak ağladı. sokak kızı olacak bu kız :)

Geri