2010 Haziran Anneleri

herkesın donmesı ıcın maıl grupta konusmayı azaltmak lazım
artık yazılanlara falan ordan degıl burdan cevap verelım =))

kızlar benım oglusun gece uykuları duzenlendı sayılır
bır kere kalkıyor yada kalkmıyor
11 gıbı uyuyor sabaha karsı uyanıyor
ama gunduzlerı cok az uyumaya basladı cogu zamn uyanık fıldır fıldır bırde yalnız kalmak ıstemıyo
ya elını tutcam ya konuscam artık ılgı beklıyo sanırım..

bugunde kırkımız cıkıyo buyudu pasamm

herkesın donmesı ıcın maıl grupta konusmayı azaltmak lazım
artık yazılanlara falan ordan degıl burdan cevap verelım =))

kızlar benım oglusun gece uykuları duzenlendı sayılır
bır kere kalkıyor yada kalkmıyor
11 gıbı uyuyor sabaha karsı uyanıyor
ama gunduzlerı cok az uyumaya basladı cogu zamn uyanık fıldır fıldır bırde yalnız kalmak ıstemıyo
ya elını tutcam ya konuscam artık ılgı beklıyo sanırım..

bugunde kırkımız cıkıyo buyudu pasamm

maşallah daecim inşallah böyle devam eder. bizimkisi 3 saatte bir ayakta. karnını iyice doyuruyorum ama gene de 3 saat sonra uyanıyor. o bile yeter bana bazı geceler saat başı kalkıyordu çünkü

kırkınızda hayırlı olsun. ataberk genç delikanlı oldu artık :)

inşallah archim insallah.
gunduzlerıde azcık uyusa fena olmaz babası ıse gıdıyo gozler faltası oluyo..
sımdıkte anneannesıyle babaannesı gelcekler bıcı bıcı yapcas sonra kız tavlamaya gıtcek oglum =))

ah kızlar gece uykularını yazmışsınız kimseler yok ama bende yazıyımbizde yarın biraylık olcazbiraz düzenliydi sanki bizimkide 12de yatıyodu üçbuçukta kalkıyodu sonra bi üç saat daha uyuyodu dünn gündüz biraz fazla uyudu ikidezor yattı ve iki saatte bi kalktı demine babamızla dışarı çıktık alışverişe hamde bi emzirme atleti alıyım dedim dışarı çıktık arabaya bindik uyudu eve geldi yatırdım çamaşır asmaya çıktım geldim uyanmış aglıyo sokak çocugu olcak galiba arabada dışarda uyuyo eve girince uyanıyo aslında sokakta aglmayan çocukla gezmesi güzel oluyo eşime tatile gideli,m diyorum yok seneye diyo seneyede yürüme çagı nasıl olcaksa o zaman bilmiyorum hem niye topikte kimseler yok zeynepte yok bayadır maillerdede yok kılzar haberi olan varmı ya

ekocum çocuklar sokağı çok seviyorlar. o gürültü onlara ninni gibi geliyor. dışarıda uyuyup evde uyanıyorlar.

zeynep izmire gitti annesiyle o yüzden uzun zamandır yok.bir süre daha topiğe gelmez sanırım

inşallah archim insallah.
gunduzlerıde azcık uyusa fena olmaz babası ıse gıdıyo gozler faltası oluyo..
sımdıkte anneannesıyle babaannesı gelcekler bıcı bıcı yapcas sonra kız tavlamaya gıtcek oglum =))

Ay daee allah muhabbetinizi arttırsın diyecektim ki tam aynı anda maillere de bakıyorum günün sonunu ordan okudum gerçekten muhabbetinizi arttırmış :d050:

Ay sen en azından ağzına geleni söyleyebiliyorsun biz de soğuk savaş var her zaman. Bişey de söyleyemiyorsun öyle olunca şişip kalıyorsun
kasma kendini boşver gitsin gelmesin bi daha

Geri