2010 Haziran Anneleri

sizin bu bebekler gündüz kaç saat uyuyo ya uyku denen bişey yok bizimkinde bide kucakta uyumaya alıştı feci yerine koyunca hemen uyanıyo napıcağımı bilemez oldum

sizin bu bebekler gündüz kaç saat uyuyo ya uyku denen bişey yok bizimkinde bide kucakta uyumaya alıştı feci yerine koyunca hemen uyanıyo napıcağımı bilemez oldum

duruma göre değişiyor kavanoz. bazen 3 saat uyuyor bazen inadı tutuyor hiç uyumuyor. belli uyku saati var onu şaşırırsa uyumuyor.
bizim park yatağın titreşimi var onu çok seviyor, yatağına koyunca onu açıyorum o zaman daha kolay uyuyor.sende inşallah yatağa alıştırırsın bu sıcakta kucakta da taşınmıyorlar

günaydın kızlar. gece 4 ten beri ayaktayız bizim kız huysuzluk yaptı sürekli.saat başı uyandı durdu sersem gibi oldum.
yüzü gözü de hep minik minik sivilce doldu. sıcaklardan mı acaba bilemiyorum ??

günaydın kızlar. gece 4 ten beri ayaktayız bizim kız huysuzluk yaptı sürekli.saat başı uyandı durdu sersem gibi oldum.
yüzü gözü de hep minik minik sivilce doldu. sıcaklardan mı acaba bilemiyorum ??

Benim kızın da oldu o sivilcelerden şimdi geçti canım. Doktor sıcaktan olmuş olabilir şimdilik kreme falan gerek yok demişti. Bizimkiler geçti ama arada yine hafif oluyor. Sanırım sıcaktan ve emerken falan sürtünüyor ya devamli bize. Eeee bizim vücut da terli oluyor ister istemez cildi etkileniyordur.

Benim kızın da oldu o sivilcelerden şimdi geçti canım. Doktor sıcaktan olmuş olabilir şimdilik kreme falan gerek yok demişti. Bizimkiler geçti ama arada yine hafif oluyor. Sanırım sıcaktan ve emerken falan sürtünüyor ya devamli bize. Eeee bizim vücut da terli oluyor ister istemez cildi etkileniyordur.

evet ya sıcaktan sivilcelendi sanırım. bir de doktor bana demişti yüzünde birşeyler çıkabilir anne sütünden senin hormonların ona geçer ondan olur diye. ama ensesi bile kızardı garibin.
bugünde zaten sıcaktan hiç durmadı. bizim ev normalde serin olur ama bugün resmen yandı.
çocukda sabahtan beri viyak viyak ağlıyor.
akşam 7 de anca yattı. inşallah gecede bizi topa dikmez

Geri