gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 örgü çanta modelleri

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin oluyorlar örgü çantalar

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller hepside

2010 örgü çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

yapılışlarıyla örgü modelleri yapılışlarıyla bebek yelekleri çocuk süveter modelleri 30 cm. eninde, 40 cm. boyunda yapacağınız zemini trabzan olarak örün. Üzerine üçüncü trabzanda, zevkinize göre seçeceğiniz ikinci renk ile tığa 2 defa dolayıp 2 defada çekrek 6 direk yaparak devam edin. Her trabzanın üzerine direkleri yapın. Başladığınız her iki tarafa uzun ilmekler çekerek 6 cm. örün....
  2. örgü çanta modeli

örgü çanta modeli

ğğğğğ ğğğ Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 640x458 ve 63KB ) Buraya Tıklayın
  3. Saplı Örgü Çanta Modeli

Saplı Örgü Çanta Modeli

örgü çanta modelleri ve yapılışları örgü çanta modelleri yapılışı açıklamalı 2011 ve yapılışları Örgü çanta modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere kullanışlı ve yapılışı pratik çanta modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.İlgilenen bayanlara şimdiden kolaylıklar dilerim. Yapılışı:6 zincir çekilir ve kapatılır. İlk sıraya çift batılır ve 5 sıra artırma yapmadan örülür. Sonraki sırada 5...

Sayfayı Paylaş