gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Fırfırlı Örgü Çanta Modeli

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çanta modeli örgü modelleri Hadi bakalım bayanlar şimdi örgü çanta kullanmanın tam zamanıdır diyerek sizlere çok şık ve bir o kadarda kullanışlı fırfırlı örgü çanta modelini hatta sıkı durun:D yapılışını paylaşıyorum.Hamarat hanımlara kolay gelsin:tik: [​IMG]

RENK NO: 188 (4 yumak)
    ŞİŞ NO: 5
    TIĞ NO: 0
    ÖRGÜ ŞEKLİ: düz örgü, 3′lü trabzan
    Yapılışı:50 ilmek başlanarak 33 cm düz örgü örülür, ilmekler ortalanarak 4+4+4 ilmek kesilip, 1 sıra örülür, tekrar kesilen ilmekler 4+4+4 ilmek artırılır. 33 cm daha örülerek bütün ilmekler bir defada kesilip bitirilir.
    FIRFIRLAR:
    200 adet zincir çekilerek her zincirin içine l’er trabzan yapılır. 2. sırada her deliğe 3′eraüettraPzan yapılıp bitirilir. Toplam 5 adet örülerek çantaya dikilir.

Lara80 bunu beğendi.
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çok şık ve basit emeğine sağlık cnm tşkler...

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çokk beğendiimm

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    değişik duruyor... yakından nasıldır acaba

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  6. nilay_aydin

nilay_aydin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    güzel görünüyor, 10 numara olmuş.

Fırfırlı Örgü Çanta Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi fırfırlı çanta modeli

tığ işi fırfırlı çanta modeli

tığ işi çanta modelleri fırfır ip nasıl örülür Malzemeler: 5 veya 6 numara şiş,1 renkli 1 düz olmak üzere iki çeşit uygun ip,bambu askı Yapılışı: Ön Ve Arka (Aynı parça): Renkli ip ile şişe 30 ilmek atılır.35 cm olana kadar haroşa örülür.Kenarlardan dikilir. Kapak: Renkli ip ile çantanın arka parçasının tam ortasına denk gelecek şekilde 6 ilmek alınır.7,5cm haroşa örülür.Sonra...
  2. Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

yapılışlarıyla örgü modelleri yapılışlarıyla bebek yelekleri çocuk süveter modelleri 30 cm. eninde, 40 cm. boyunda yapacağınız zemini trabzan olarak örün. Üzerine üçüncü trabzanda, zevkinize göre seçeceğiniz ikinci renk ile tığa 2 defa dolayıp 2 defada çekrek 6 direk yaparak devam edin. Her trabzanın üzerine direkleri yapın. Başladığınız her iki tarafa uzun ilmekler çekerek 6 cm. örün....
  3. Saplı Örgü Çanta Modeli

Saplı Örgü Çanta Modeli

örgü çanta modelleri ve yapılışları örgü çanta modelleri yapılışı açıklamalı 2011 ve yapılışları Örgü çanta modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere kullanışlı ve yapılışı pratik çanta modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.İlgilenen bayanlara şimdiden kolaylıklar dilerim. Yapılışı:6 zincir çekilir ve kapatılır. İlk sıraya çift batılır ve 5 sıra artırma yapmadan örülür. Sonraki sırada 5...
  4. Örgü Fırfırlı Etek Modeli Yapılışı

Örgü Fırfırlı Etek Modeli Yapılışı

Örgü Fırfırlı Etek Modeli Yapılışı El Örgüsü Fırfırlı Yeşil Etek Modeli Yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler ve örgü konusunda hamarat olan tüm anneler ve bayanlar, bu sayfamızda küçük kız çocukları için çok şirin ve şık olan örgü fırfırlı etek modelini sunuyor ve yapılışı hakkında da sizlerre bilgiler aktarıyoruz. Fırfırlı Etek Modelinin Yapılışı *3,5 numaralı şişle nako-pırlanta 130...

Sayfayı Paylaş