gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Saplı Örgü Çanta Modeli

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü çanta modelleri ve yapılışları örgü çanta modelleri yapılışı açıklamalı 2011 ve yapılışları Örgü çanta modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere kullanışlı ve yapılışı pratik çanta modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.İlgilenen bayanlara şimdiden kolaylıklar dilerim. [​IMG]
    Yapılışı:6 zincir çekilir ve kapatılır. İlk sıraya çift batılır ve 5 sıra artırma yapmadan örülür. Sonraki sırada 5 ilmekde bir çift batılır. 2 sırada bir 5 ilmek arayla çift batarak örülür. 25 cm ‘de bitirilir ve kesilir. Örülen parçadan bir tane daha aynı şekilde yapılır. İç içe geçirilerek dikilir. Çantanın alt kısmına ponponlu kenarlık dikilir.

Lara80 bunu beğendi.
  2. nilay_aydin

nilay_aydin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    çook güzel ve değişik bir model

Saplı Örgü Çanta Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri

Altı arttırılarak yapıldıktan sonra üstü düz arttırmadan sık iğne tekniği ile örülmüş.
  2. Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

Örgüden yapılışlarıyla çanta modelleri

yapılışlarıyla örgü modelleri yapılışlarıyla bebek yelekleri çocuk süveter modelleri 30 cm. eninde, 40 cm. boyunda yapacağınız zemini trabzan olarak örün. Üzerine üçüncü trabzanda, zevkinize göre seçeceğiniz ikinci renk ile tığa 2 defa dolayıp 2 defada çekrek 6 direk yaparak devam edin. Her trabzanın üzerine direkleri yapın. Başladığınız her iki tarafa uzun ilmekler çekerek 6 cm. örün....
  3. Fırfırlı Örgü Çanta Modeli

Fırfırlı Örgü Çanta Modeli

çanta modeli örgü modelleri Hadi bakalım bayanlar şimdi örgü çanta kullanmanın tam zamanıdır diyerek sizlere çok şık ve bir o kadarda kullanışlı fırfırlı örgü çanta modelini hatta sıkı durun:D yapılışını paylaşıyorum.Hamarat hanımlara kolay gelsin:tik: RENK NO: 188 (4 yumak) ŞİŞ NO: 5 TIĞ NO: 0 ÖRGÜ ŞEKLİ: düz örgü, 3′lü trabzan Yapılışı:50 ilmek başlanarak 33 cm düz örgü örülür, ilmekler...

Sayfayı Paylaş