gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Açık Öğretim Harçları 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri Açık Öğretim Harçları Ne Kadar

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir ziyaretçimizin ricası zerine sizlere de Açık Öğretim Harçları hakkında bilgiler aktaracak ve Açık Öğretim Harç ücretlerini konu alacağız.

Sınıfını geçen öğrenciler için 250 tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250 tl şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

Sınıfta kalan öğrenciler kaç yıldır aöf de okuduklarına göre 220 tl 250 tl arası bir rakamı kayıt yenileme tarihleri içinde, 220tl - 250tl arası bir rakamı Şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

Okul Öncesi Öğretmenliğinin 3. ve 4. sınıfına geçen öğrenciler 330 tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 325 tl Şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

İkinci üniversite kapsamında okuyanlar yukarıda yazılı olan rakamlardan her taksitte bir 50tl daha fazla ödeyeceklerdir.

2012 Açıköğretim Harç Ücretleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıköğretim harçları ne kadar

açıköğretim harçları ne kadar

açıköğretim harçları ne kadar açıköğretim harçları aöf ne kadar önlisans aöf okul öncesi öğretmenliği 2008-2009 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı Tutarları Öğretim giderleri tablosu: AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT ve İŞLETME FAKÜLTELERİ Geçen Öğrenciler..........( Sınavlar Sonucu Bir Üst Sınıfa Geçenler ) 1....
  2. AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

Eskişehir anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ne gideceğim 2011 ve 2012 öğretim yıllarında acaba kaç para harç ödeyeceğiz arkadaşlarım. Umarım çok fazla zam gelmemiştir. Acaba bu paraları belgeleri tamamladıktan sonramı ödeyeceğiz nasıl olacak bu ödeme işlemi bilgi verirseniz sevinirim.
  3. 2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri

2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri

2012 avcılık belgesi harcı ne kadar 2013 avcılık belgesi harcı ne kadar Bu hususta yardım rica ediyorum teşekkürler .
  4. 2012 Yılı Pasaport Harçları

2012 Yılı Pasaport Harçları

2012 Yılı Pasaport Harçları Merhaba sizden 2012 Yılı Pasaport Harçları hakkında bilgi rica ediyorum bana 2012 Yılı Pasaport Harçları çizelgesi sunarsanız sevinirim.
  5. Pasaport Harçları 2012

Pasaport Harçları 2012

2012 Yılı Pasaport Harçları Pasaport Harçları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 yılında ki pasaport harçları hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda 2012 pasaport harçları çizelgesini sunuyoruz. Süre ---------- Harç Bedeli ---------- Pas. Def. Bdl. 6 Ay ----------- 80.50 TL ---------- 62.50 TL 1 Yıl ----------- 117.60 TL ---------- 62.50 TL...

Sayfayı Paylaş