2012 de aşılama yaptıranlar buraya

merhaba herkesin kandili mübarek olsun. her nekadar sizinle aynı kaderi paylaşıp yazdıklarınızı takip ediyorsamda siteye yeni kayıt olabildim. 3 yıllık evliyim Rabbim banada bi bebek vermedi. Çalıştığım için şimdiye kadar çok kafama takmıyordum ama artık etrafımda bir hamile duysam çok etkileniyor ve eksiklik hissediyorum. aşılama yaptırmaya karar verdik eşimle ve bgün iğne tedavisine başlıyorum. menekşe mor; ece öğremen ve gökçe mıx baştan beri yazdıklarınızı okuyorum. bana umut oluyorsunuz Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah :)

hayırlı kandıller melekleeer.benım bugun asılamanın 8.günü pazartesı test yaptırcam asılama yaptıran arkadaslar ve gebe kalanlar belırtılerınız nelerdı yazarmısınız lütfeen benım sol kasığım çok kotü ağrıyo batıyo bacağıma vuruyo bazen bıde bazen üsüyorum bazende yanıyorum belım ve sırtımdada ağrı oluyo ınsallah hayırlı haberı alırım pazartesı günü bu mubarek gecede banada duanızda yer verırsenız çooook mutlu olurum canlarım hepınızı optümmmm

merhaba herkesin kandili mübarek olsun. her nekadar sizinle aynı kaderi paylaşıp yazdıklarınızı takip ediyorsamda siteye yeni kayıt olabildim. 3 yıllık evliyim Rabbim banada bi bebek vermedi. Çalıştığım için şimdiye kadar çok kafama takmıyordum ama artık etrafımda bir hamile duysam çok etkileniyor ve eksiklik hissediyorum. aşılama yaptırmaya karar verdik eşimle ve bgün iğne tedavisine başlıyorum. menekşe mor; ece öğremen ve gökçe mıx baştan beri yazdıklarınızı okuyorum. bana umut oluyorsunuz Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah :)

cnm mrb ilk önce inşallah yeni tedavin sana yeni umut olur da güzel haberlerini alırız sana birşey sormak istiyorum bende bu ay aşılama tedavisine başlıcam doktor sana direk iğnemi verdi ilaç vermedimi iğneylemi başladın birde adetinin kaçıncı günü gittin doktora yazarsan çok sevinirim rabbim bu güzel günde dualarını kabul etmesi dileğimle...

hayırlı kandıller melekleeer.benım bugun asılamanın 8.günü pazartesı test yaptırcam asılama yaptıran arkadaslar ve gebe kalanlar belırtılerınız nelerdı yazarmısınız lütfeen benım sol kasığım çok kotü ağrıyo batıyo bacağıma vuruyo bazen bıde bazen üsüyorum bazende yanıyorum belım ve sırtımdada ağrı oluyo ınsallah hayırlı haberı alırım pazartesı günü bu mubarek gecede banada duanızda yer verırsenız çooook mutlu olurum canlarım hepınızı optümmmm

hadi bakalım hayırlısı olsun cnm inşallah güzel haberler verirsin pazartesi sonuçlarını bildir cnm bizlerede

hadi bakalım hayırlısı olsun cnm inşallah güzel haberler verirsin pazartesi sonuçlarını bildir cnm bizlerede
sağol aymesevcıım negatıf olursa haber verıbılırmıyım bılmıyorum yaa pozıtıfe hazırladımda kendımı negatıf sonuca hazırlamadııım hazırlayamıyoruum bıtürlü ınsallah yavrumun kardesı tutnmustur ınsallah Allah ım ısteyen herkese sağlıklı sıhhatlı evlatlar nasıp etsın kımsenın kucağını boş bırakmasın amııın optüm canım

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr kımse yokmu asılama yaptırıpta suan gebe olan....belırtılerınızı yazarmısınııız noluuuurrr son 3 günüm kaldı teste beklemek zor ama ümitle beklenıyo belkıde oğrenınce sonucu bu günlerı arıcaaam negatıf olursa tabıı ınsallah olumlu oluur optüm hepınızı melekleeer

günaydın herkese ..doktorum şöyle dedi, klomen diye bir ilaç var ama yumurtayı çoğaltıyor ancak rahim duvarında yeterli kalınlığı elde edemiyoruz yetersiz kalıyor dedi. ondan dolayı iğne tedavisi uyguluycaz dedi. bana önce yumartayı büyütüp çatlatma iğnesiyle çatlatıp normal ilişki deneyelim dedi olmazsa aşılama yaparız dedi ama artık beklemek istemiyoruz. direkt aşılama yaptırıcaz. adetimin ilk günü gittim 2. günü iğne vurundum akşam 4 ten sonra kendin vur dedi dün ilk iğnemi vurundum canım bismillah deyip başladık bakalım :(

Sevgili Semahzen, öncelikle şunu söylemeliyim ki birşeye karar vermek ve o yola girmek insana ayrı bir umut veriyor..O yüzden senin adına sevindim.İnşallah başladığın bu yolculukta herşey yolunda gider ve bir an önce bebeğine kavuşursun..Ama olmazsa da hiçbir zaman pes etmek yok, her zaman güçlü ve umutlu olmalısın..Zaman zaman insan tükendiğini, yorulduğunu hissediyor ama önemli olan sonrasında çabucak toparlanabilmek..Yeniden ayağa kalkabilmek.
Bizim önceki yazdıklarımızı okuduysan süreçlerimizi az çok biliyorsun demektir..Hepimiz hem benzer hem çok farklı duygular yaşadık ama pes etmedik.Yakınlarımızla paylaşamadıklarımızı bu sitede birbirimizle paylaştık.Birbirimize umut olduk..Birlikte sevindik, birlikte üzüldük..
İnşallah aşılaman hayırlı uğurlu olur ve bebeğin sana gelir :) Gelişmelerden haberdar edersen bizleri bizler de sana elimizden gelen desteği veririz.Güzel dileklerin için de çok teşekkürler.
Sevgiyle kal..

Suprememmm, canımmm..Siteye mutlu haber vermeye girdim ve birde ne göreyim..Sen de hamilesinnnn :)) Canımm çok çok tebrik ederim.Allah tamamına erdirir ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Bende an itibariyle 5+2 haftalık hamileyim kızlarrr..:=)

Hem de onca uğraş ve çabadan sonra normal yolla oldu :) Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın..Bu siteye ilk girdiğimde o kadar umutsuzdum ki şu ana inanamıyorum..Hepinize ayrı ayrı dua ediyorum canlar.İnşallah en kısa zamanda allah sizin de yüzünüzü güldürecek..Umudunuzu hiç kaybetmeyin..Asla pes etmeyin..
Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen başta Secoş olmak üzere :) herkese çok çok teşekkür ediyorumm.

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın..

ALLAHIMMMMM YARABBİMMMM sana binlerce kez teşekkürlerim olsun.
Menekşemmmm canım benimmm ya supremenden sonrada sennnnnn ya şu an o kadar mutluyumkiii kuzummmmm.
Allahım sana hayırlı evlatlar versinnn. Canımsınnnnnnnnnnnnnnn.
Darısı cemoşumun başınaaaaa.

:davul::davul::davul::davul::davul::davul::davul::davul:

Geri