2012 de aşılama yaptıranlar buraya

çok haklısın canım amam bazı şeyler insanın elinde olmuyo malesef.dün doktora gittim.yumurtalarımdan sadece bir tanesi birazcık gelişmiş bugün benim 16.günüm yarın tekrar gidicem nakalım ne dicekler...........Allahım herkeze nasip etsin inşallah çok zor.bakıyosun hastanede sen evlat sahibi olmak için elinden geleni yapıyosun diğer tarafta karnı burnunda hamile dışarı sigara içmeye çıkıyo gerçekten bilemiyorum ..............

tugcan sabırlı ol canım üzülme sakın ben aşılamaya gittiğim zamanda bi kadın kürtaj olmak için bekliyordu bir tarafta yana yana isteyen bi tarafta kurtulmak isteyen çok kötü bir durum...

Kızlarrrrrrrrrr... yarın saat 11:00' de aşılamam yapılacak. bana dua edin...

Secoşum dualarımız senınle ıns bu kez umutlarımız yeserır:)) bende doktorumu degıstırıyorum yarın prof buldum ınferlıte de uzman bı adam ıns sonuc alırım klomenı gunde 3 kez kullandım yarın baklıcak umarım yumurtalar gelısmıstır tavuk gıbı yumurtlamak ıstıyorum :))) ılkınde cok streslı ve heycanlıydık ne oldugunu nasıl bısı olcagını bılmıyorduk sımdı bıraz piştik alıstık bıde olmsuz sonuca o yuzden rahatsın cnm ama aynı duyguları bende yasıyrum cok rahatım olucak bı sekılde :lau:

slm kızlazlar merhaba bende ilk aşılamamı yaptırdım 05_05_2012de 15 ğün sonra kan tahlili dedi d.r um zaman ğeçmiyor okadar yavaş ilerliyorki cocuksuz 9 senem geçti ama 15ğün ğeçmedi allahım umutlarımı ümitlerimi boşa cıkarma diye herğün dua ediyorum ğöğüslerimde hasasiyet karnımda belimde hafif ağrı ağzımda sulanma bunlar catlama iğnesinin belirtileridir diye korkuyorum

arkadaşlar içinizde daha önçe aşılama yaptıran varmı benim belirtilerim catlama iğnesindenmi lütfen yardımcı olun aşılamadan 5.6ğün sonra belim karnım ılık ılık agrımaya başladı 8.9ğün sonra ğögüslerim hassaslaştı ağzım sulanıyor bunlar iğdenmi yardım edin :küstüm:

Kızlarrrrrrrrrr... yarın saat 11:00' de aşılamam yapılacak. bana dua edin...

Canımmmmm, dualarım seninle..İnşallahhh bu sefer olacak ve bebeğine kavuşacaksın..Ben inanıyorum, sende inan ve gönlünü ferah; moralini yüksek tut.Bundan sonraki süreç yani beklemek biliyorsun ki işin en zor kısmı..Bu süreçte sürekli dışarılarda olmaya çalış, hep meşgul ol.Ailenle, arkadaşlarınla görüş.Eşinle farklı şeyler yap..Fazla düşünmemeye çalış cnm.
Bizi gelişmelerden haberdar etmeyi de unutma :)
Sevgilerr.

arkadaşlar içinizde daha önçe aşılama yaptıran varmı benim belirtilerim catlama iğnesindenmi lütfen yardımcı olun aşılamadan 5.6ğün sonra belim karnım ılık ılık agrımaya başladı 8.9ğün sonra ğögüslerim hassaslaştı ağzım sulanıyor bunlar iğdenmi yardım edin :küstüm:

Selam Pınar,
Ben daha önce bir kez aşılama yaptırdım, malesef olumsuz sonuçlandı..Sendeki belirtiler bende olmadı, hatta her ay göğüs ağrısı çekerken aşılama yaptırdığım ay göğüs ağrım olmadı.Çatlatma iğnesinin o kadar uzun süre etki edeceğini sanmıyorum.
Sen aşılamanı yaptıralı epey zaman geçmiş, çoğu gitmiş azı kalmış yani..Biraz daha sabret..Sonra kan testi ile sonucu öğrenirsin.
Ben aşılamanın 12.günü test yaptırmıştım, 13.günü de adet olmuştum.O yüzden aşılama sonrası 14 gün bekleyip test yaptırırsan daha iyi olur.İnşallah aşılaman tutmuştur ve bebeğine kavuşursun.
Bizi de sonuçtan haberdar et..Sevgiler.

Secoşum dualarımız senınle ıns bu kez umutlarımız yeserır:)) bende doktorumu degıstırıyorum yarın prof buldum ınferlıte de uzman bı adam ıns sonuc alırım klomenı gunde 3 kez kullandım yarın baklıcak umarım yumurtalar gelısmıstır tavuk gıbı yumurtlamak ıstıyorum :))) ılkınde cok streslı ve heycanlıydık ne oldugunu nasıl bısı olcagını bılmıyorduk sımdı bıraz piştik alıstık bıde olmsuz sonuca o yuzden rahatsın cnm ama aynı duyguları bende yasıyrum cok rahatım olucak bı sekılde :lau:

Selam Gökçemix, Yeni bir doktor yeni bir umut demek, inşallah bu yeni doktor sana uğurlu gelir ve bir an önce bebeğine kavuşursun cnm.
Senin ne zaman yapılacak aşılaman cnm?

Selam Pınar,
Ben daha önce bir kez aşılama yaptırdım, malesef olumsuz sonuçlandı..Sendeki belirtiler bende olmadı, hatta her ay göğüs ağrısı çekerken aşılama yaptırdığım ay göğüs ağrım olmadı.Çatlatma iğnesinin o kadar uzun süre etki edeceğini sanmıyorum.
Sen aşılamanı yaptıralı epey zaman geçmiş, çoğu gitmiş azı kalmış yani..Biraz daha sabret..Sonra kan testi ile sonucu öğrenirsin.
Ben aşılamanın 12.günü test yaptırmıştım, 13.günü de adet olmuştum.O yüzden aşılama sonrası 14 gün bekleyip test yaptırırsan daha iyi olur.İnşallah aşılaman tutmuştur ve bebeğine kavuşursun.
Bizi de sonuçtan haberdar et..Sevgiler.

cok teşekkür ederim canım bana öyle güzel moral verdinki anlatamam inşallah vardır allah herkese nasip etsin amin

Geri