2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Merhaba canlarım bugün 2. aşılamaya başladım . 5 günlük ilaç kullanımı var , cumartesi günü yumurta büyümüş mü diye kontrol edilecek . . neyin nasıl olacağını bildiğim için bu sefer çok rahatım.. hayırlısıyla bu sefer inşallah tutar :)
tatlım inşallah busefer tutarda 3. ye gerek kalmaz.bende ilk aşılamamı yaptırmıştım ama tutmadı yaz sonu 2.yi denicez.hakkımızda hayırlısı...

secoşum sana bişey sorucam bi arkadaş dediki regl günün ne olursa olsun aşılamanın 14.günü regl olursun dedi.benim regl döngüm 26-27 gün falan aşılamanın 14. günü 29.gün oluyo yani 29.gündemi regl olcam ben hala olmadımda???

canlarım merhaba, secoşum doktorumla cumartesi günü randevum vardı kongre sebebiyle gelmiyormus bugun hemen bahçeci fulyaya gittim çok güzel ilgilendiler hapın yanısıra iğne tedavisine başlıyoruz pazartesi tekrar gidicem büyümüş mü kuzucular diye.. çok güzel ilgilendiler çok memmun kaldım keşke en baştan gitseydim oraya genede herşeyde bir hayır bir kısmet vardır diyorum..

canlarım merhaba, secoşum doktorumla cumartesi günü randevum vardı kongre sebebiyle gelmiyormus bugun hemen bahçeci fulyaya gittim çok güzel ilgilendiler hapın yanısıra iğne tedavisine başlıyoruz pazartesi tekrar gidicem büyümüş mü kuzucular diye.. çok güzel ilgilendiler çok memmun kaldım keşke en baştan gitseydim oraya genede herşeyde bir hayır bir kısmet vardır diyorum..

Hadi hayırlısı canım ınş bu kez hamişşş kalırsın.:)

süpermen; rabbim bu kez senin yüzünü de güldürsün.çabalarının karşılığını alasın doktarun sana bu kez gözün aydın hamilesin desin ve 9 ay sonra geldiğinde mucizen gözleri aynı babasının gözleri burnu aynı senin burnun desinler kulağına ezanlar okuyup adını koysunlar ve sende açıp ellerini şükredesin rabbime (aminn). hepimize hayırlının hayırlısını nasip eylesin mevlam,yarın benim de aşılamam var dualarınızı eksik etmeyin rabbime sıgındım ne üzülüyorum ne seviniyorum gayet rahatım elhamdülillah.Allah hepimize bu rahatlıgı nasip etsin yolunuzu açık etsin gönülden göz yaşlarıyla birlikte öpücüklerimi yolluyorum uğur getirsin size :)

kuzumm ben demiştim sizeee.bende dün bahçecideydim 11 gibi gittim. keseyi gördüm :))) hatta ikiz olma şansımız bile varmış. haftaya belli olacak. ben şiddetle bahçeciyi herkese tavsiye ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. senin adına çok sevindim...
sevgiler...

Geri