2012 de aşılama yaptıranlar buraya

aşılamam tuttu:D:D:D

aşılama yaptım klomen kullandım ovitrelle ile çatlama sağlandı ilk denememde aşılama tuttu şuan 7 haftalık hamileyim :) çapa hastanesinde yaptım ilk denemede umudum hiç yoktu açıkcası ama mucize bi sonuç aldık:) darısı tüm bekleyenlerin başına

bende 23 ağustos ta ilk aşılamamı yaptırmıştım.ve sonuç üçüzlerim benimle.rabbim sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder inşallah.bizde bebiş olması için 3 yıl uğraştık u şekilde uğraşan herkese ben her zaman dua ediyorum.isteyen herkese allah bebişlerini nasip etsin inşallah..

bende 23 ağustos ta ilk aşılamamı yaptırmıştım.ve sonuç üçüzlerim benimle.rabbim sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder inşallah.bizde bebiş olması için 3 yıl uğraştık u şekilde uğraşan herkese ben her zaman dua ediyorum.isteyen herkese allah bebişlerini nasip etsin inşallah..

hayırlı ugurlu olsun canım benımkı de tuttu ama kac tane oldugunu bılmyrm daha 7 haftanın ıcındeyım bende kac haftalıkken ögrendın üçüz oldugunu

aşılama yaptım klomen kullandım ovitrelle ile çatlama sağlandı ilk denememde aşılama tuttu şuan 7 haftalık hamileyim :) çapa hastanesinde yaptım ilk denemede umudum hiç yoktu açıkcası ama mucize bi sonuç aldık:) darısı tüm bekleyenlerin başına

hayırlı olsun canım ben de asılma yaptrdm benmkı de 7 haftanın içinde rabbım olmayanlarada nasıp etsın ınsaallah

hayırlısı olsun allahım saglıklı birsekılde kucagınada almayı nasip eder inşallah.bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum nekadara mal oldu aşılaman ssk mı karşılıyor bilgi verirsen çok sevinecegim..

kızlar ben üye oldum, eşim 4 buçuk ay önce spermiogram testi yaptı ve değerler olması gerekenin çooook çok altında çıktı sperm sayısı 19milyondu hatta ileri hareketli sperm sayısı 0 çıktı, vve ürolog bir hap verdi quenzim diye ve istanbul eminönünde baharatçılar çarşısından bi macun aldık 3 ay boyunca kullandı 3 ay bitince bıraktı bırakalı 1buçuk ay oluyor, 21 haziranda aşılama yapıldı bana ve sizce sperm sayısı kaaçççç??? hareketli sperm sayısı %97 ye çıkmış, ve sperm saayısı 90 milyon olmus, şok olduk ve buradan herkese söylüyorum gidin alın dediklerimi, artık bebek olmasınıda geçtim eşimin kendine olan güveni yerine geldi, aşılama yaptıralı 2 gün oldu bekliyoruz bakalım ne olacak allah herkese nasip etsin,

mrb suzisuzan eşiminde sperm haraketliliği düşük yazını okudum ve umutlandım bende.quenzim hapını markası ile tam olarak yazarmısın birde macunun ismini ne diyerek alacagız ve hangi baharatcıdan almıştın lütfen bilgi verirmisin...

hayırlı olsun canım ben de asılma yaptrdm benmkı de 7 haftanın içinde rabbım olmayanlarada nasıp etsın ınsaallah

cnm bence onu doktor hemen söylerdi herhalde çünkü yumurtalıklarınla ilgili bir durum olduğu için belli olurdu hemen birde sana birşey sormak istiyorum sende aşılamadan sonra progestan kullandınmı ben kullanıyorum ve birkaç gündür sürekli miğdem bulanıyor ve baş dönmesi oluyor çok yan etkisini görüyorum birde sen aşılamadan sonra hiç belirti yaşadınmı ilk günlerinde yada ilk haftada kasık ağrın bel ağrın oldumu bana bilgilerini paylaşırmısın bende ilk aşılama yaptırdığım gün hiç kalkmadım sürekli yattım ayakta bile durmadım zaten doktorumda yat dinlen dedi ay ya inşallah tutmuştur 4 gün oldu ama beklemek gerçekten zor

canım ya allah sana bağışlasın onları ne kadar güzell inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın darısı bize bende 4 gün önce yaptırdım aşılama inşallah tutar

Geri