2012 de aşılama yaptıranlar buraya

rapunzelcan nasılsın canım kaç gün oldu herhangi bir belirtin falan varmı inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm mutlaka yaz sürekli durumunu bildir

tşk ederim canım iyi sayılırım biraz üşüttüm o yüzden forumu pek açamıyorum. bugün 7.günüm canım,sizce kaç gün içinde belli olur? şimdilik herhangi bir belirtim yok ama kasıklarımda batmalar,ağrılar oluyor ve bu da beni çok rahatsız ediyor. ayrıca pozitif olsa bile belirtileri nasıl olur bilemiyorum,bu konuda bilginize ihtiyacım var :?

tşk ederim canım iyi sayılırım biraz üşüttüm o yüzden forumu pek açamıyorum. bugün 7.günüm canım,sizce kaç gün içinde belli olur? şimdilik herhangi bir belirtim yok ama kasıklarımda batmalar,ağrılar oluyor ve bu da beni çok rahatsız ediyor. ayrıca pozitif olsa bile belirtileri nasıl olur bilemiyorum,bu konuda bilginize ihtiyacım var :?

canım valla ben tam 12. günümde adet gördüm pozitiflik durumunu hiç yaşamadığım için birşey diyemiyorum ama çevremde gördüğüm kadarıyla tıpkı adet sancısı gibi kasık ağrıları bel ağrıları yaşayan var yalnız benim öyle bir kasıık ağrım vardıki yolda yürüyemiyordum birde o anlarda tatile çıktım eşimle yolda yürürken yarım saat dolaşıp yarım saat oturmak zorunda kalıyordum o kadar ağrım vardı en güzeli birkaç gün daha beklemen inşallah güzel sonuçlar alırsın yalnız benim komşumda böyle çok rahatsızdı kasık batmalarından ve oda tedavi görüyordu hatta diyordu kesin adet görcem diyordu öyle rahatsız edici ağrım var diyordu meğerse hamileymiş inşallah bebeğin tutunmuştur sana

doktor bana 12 gün sonra teste gel demişti adet görmezsen demişti bu arada çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et

doktor bana 12 gün sonra teste gel demişti adet görmezsen demişti bu arada çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et

çok teşekkür ederim canım benim,havalr birden soğuyunca şifayı kaptım işte :) soğuklardan nasibimi aldım :) benim doktorum da 12 gün sonra belli olur dedi,beklicem artık,sonucu yazarım canım inşallah güzel bi sonuç olur :) dualarınızı eksik etmeyin

hayirli ugurlu olsun

aşılama yaptım klomen kullandım ovitrelle ile çatlama sağlandı ilk denememde aşılama tuttu şuan 7 haftalık hamileyim :) çapa hastanesinde yaptım ilk denemede umudum hiç yoktu açıkcası ama mucize bi sonuç aldık:) darısı tüm bekleyenlerin başına

selam canim hayirli ugurlu olsun bana ayni uygulama yapildi insallah senin gibi guzel haber alirim senin mesajin bana cok buyuk umut oldu yinede allah bilir olursa en mutlu insan olurum olmazsa tedaviye devam hakkimizda hayirlisi

selam kizlar bende 5 ekimde asilamami yaptirdim ilk once serephone daha sonra gobekten ovitrelle kulandim ve 36 saat sonra asilamam uygulandi allahim inssallah hakimizda hayirlisini versin kiymet bilenlere saglikli omurlu nasip etsin insallah

aşılma sonrası ıstırat edenler var mı doktorum bana gerek yok dedı bende saldım bugun 6. gunum çok heycanlı beklemesı pekı burda aşılması tutanlar var mı

Geri