2012 de aşılama yaptıranlar buraya

cnm bence onu doktor hemen söylerdi herhalde çünkü yumurtalıklarınla ilgili bir durum olduğu için belli olurdu hemen birde sana birşey sormak istiyorum sende aşılamadan sonra progestan kullandınmı ben kullanıyorum ve birkaç gündür sürekli miğdem bulanıyor ve baş dönmesi oluyor çok yan etkisini görüyorum birde sen aşılamadan sonra hiç belirti yaşadınmı ilk günlerinde yada ilk haftada kasık ağrın bel ağrın oldumu bana bilgilerini paylaşırmısın bende ilk aşılama yaptırdığım gün hiç kalkmadım sürekli yattım ayakta bile durmadım zaten doktorumda yat dinlen dedi ay ya inşallah tutmuştur 4 gün oldu ama beklemek gerçekten zor[/QUOTE

bende aşılama yaptırdım fakat doktor progestan vermedı bana ve yat dınlende demedı bunları yapman hamılleık şansını arttırmaz dedı aşılamadan sonra sadece bel ve kasıkta batmalarım oluyor 6. gunum bugun

ınsaallah asılaman tutar canım bende yattım dınlendımm agır kaldırmadımm tuttu cok ilk asılamamdı üçüz ve de ıns senınkı de tutar

selam canım nasılsın? bebişler ve sen iyisinizdir inşallah :) ben hala bekliyorum 2 gün sonra test yapcam ve sonucu çok merak ediyorum. dua et canım ihtiyacım var. kocaman öpüldün canım

selam arkadaşlar bende yenı uyeyim aşılamamın bugün 7 günü heyaclıyım hamilelik belirtilerini merak ediyorum

- - - Updated - - -

selam arkadaşlar bende yenı uyeyim aşılamamın bugün 7 günü heyaclıyım hamilelik belirtilerini merak ediyorum

selam canım nasılsın? bebişler ve sen iyisinizdir inşallah :) ben hala bekliyorum 2 gün sonra test yapcam ve sonucu çok merak ediyorum. dua et canım ihtiyacım var. kocaman öpüldün canım

selam canımmm iyiyiz cok şükür rabbım yar ve yardımcın olsun canım dua etmezmıyım bende yasadım o durumu öptümm tatlımm haberlerını beklıyorum :))

ınşallah pekı nasıl belırtılerı oldu benım kasık agrılarım hasta olcakmış gıbı sen ne zman yaptın kan tahlılını pardon ama çok merak edıyorum

valla benım de belırtılerım öyleydı canım adet olacm zannettm tam 14 gun idrar testi yaptm ıkıncı cızgı sılık cıktı ertesi qün de kan tahlılı hamıle oldugumu ögrendımm merak etmen cok nrmal tabı kı ben bılgsayrn basından kalkmadım öyle arastrma yaptm tutar ıns canım

- - - Updated - - -

canım ilk aşılamam tutmadı bu ay 2. aşılamam yapılacak adet günümü bekliyorum

canımm ilk asılamadan snra normal hamıle kalmak bıle daha kolaylasıyormus ınsaallah 2. asılamaya gerek kalmaz canım

canımm ilk asılamadan snra normal hamıle kalmak bıle daha kolaylasıyormus ınsaallah 2. asılamaya gerek kalmaz canım

evet cnm bende duydum bu durumu sanırım yumurtalıklar o ilaca alışıyormuş ve bir sonraki ay ilacında etkisi ile büyüyebiliyormuş ama ben çok ümitli değilim açıkçası hatta bazen tüp bebeğe giderim diyede düşünmüyor değilim kısmet ne yapalım sen nasılsın cnm bebişler iyidir inş sende

slm kizlar bende 2 senedir cocuk istiyorum ama olmiyor 01.10 asilama yaptizdim bende sizin gibi merakla bekliyorum allah hepimize hayirle evlet nesip etsin

Geri