2012 de aşılama yaptıranlar buraya

evet cnm bende duydum bu durumu sanırım yumurtalıklar o ilaca alışıyormuş ve bir sonraki ay ilacında etkisi ile büyüyebiliyormuş ama ben çok ümitli değilim açıkçası hatta bazen tüp bebeğe giderim diyede düşünmüyor değilim kısmet ne yapalım sen nasılsın cnm bebişler iyidir inş sende

canım yhaa insaallah hiç birine gerek kalmadan hamıle kalırsın rabbım buyuk valla bende bebeklerim de iyiyiz cok şükür ama içimde onları kaybetme korkusu var bılıyomusun olsa bır dert olmasa bır dert :(

- - - Updated - - -

slm kizlar bende 2 senedir cocuk istiyorum ama olmiyor 01.10 asilama yaptizdim bende sizin gibi merakla bekliyorum allah hepimize hayirle evlet nesip etsin

hayırlı ugurlu olsun canım ılk asılaman mı ınsaallah tutar

bende bugün aşılama yaptırdım bütün arkadaşlarımla birlikte benimde inşallah tutar

tuba yasin benim için ümit oldun benim ikinci aşılamam hiç umudum yoktu ama seni okuyunca ümitlendim

tuba yasin sana birşey soracağım aşılama yapılan değerlerin nasıldı örneğin eşinin hızlı hareketli ve yavaş hareketli sayısı nasıldı biliyorsan cevaplar mısın aşılamadan sonra ne kadar dinlendin kaç gün benimde 6. yılım inşallah tutar tutmazsa artık tüpe geçeriz dedi doktor hayırlısı artık benim sorun eşimdeydi senin sorun hanginizde

tuba yasin sana birşey soracağım aşılama yapılan değerlerin nasıldı örneğin eşinin hızlı hareketli ve yavaş hareketli sayısı nasıldı biliyorsan cevaplar mısın aşılamadan sonra ne kadar dinlendin kaç gün benimde 6. yılım inşallah tutar tutmazsa artık tüpe geçeriz dedi doktor hayırlısı artık benim sorun eşimdeydi senin sorun hanginizde

canımm benım asılama da sadece yıkanmıs halını söyledıler .%37 falandı hareketlılık ya da sayısı demedı yanı asılama yapıldıkdan snra 2 3 gun yattım yemek yedım lavaboya gttm baska brsey yapmadım snraa sıkıldım aksamları esımle yuruyuse falan cıktım hatta bayram temızlıgı bıle yaptım tuttu cok şükür... benım de esımdeydı sorun sayısı ve hareketlılıqı az dedı doktrmz cok deıl ama bende de polıkıstık over vardı

Inşallah aşılamalarınız tutar arkadaşlar benim bi arkadaşım var eşini bir türlü razı edemiyooo aşılamaya adama ters geliyomuş eşimi devreye sokup konuşturdum zorla ikna ettik

hocam bizim %35 dualarınızı bekliyorum sizin gebelik kaçıncı haftada ve çalışıyor musunuz

tuğba yasin inşallah tutar hepimizin beklemek çok zor benden doktor aşılamanın 7. günü progesteron istedi senden böyle bir test istendi mi yaptırdıysan kaç çıktı merak ediyorum
bu arada ben nöbetli çalışıyorum doktor bana dinlenme önermedi günlük hayatına dönebilirsin dedi ben ağır işler yapmıyorum ama yemek vs yapıyorum

Geri