2012 de aşılama yaptıranlar buraya

tuğba yasin inşallah tutar hepimizin beklemek çok zor benden doktor aşılamanın 7. günü progesteron istedi senden böyle bir test istendi mi yaptırdıysan kaç çıktı merak ediyorum
bu arada ben nöbetli çalışıyorum doktor bana dinlenme önermedi günlük hayatına dönebilirsin dedi ben ağır işler yapmıyorum ama yemek vs yapıyorum

anladım canım bana öyle bır test yapmadı doktrm valla evet bana da söylemıstı agır kaldırma asılma sakın cok yorma kendını ınsaallah tutar beklemek cok zor gercekten içim içimi yedi 15 gun boyunca tuttu mu tutmayacak mı en sonunda umutsuzluga kapılmıstım kı sukur hamıle oldugumu ögrendm rabbım olmayan herkese versın ınsaallah.... sen ne iş yapıyorsun canım

anladım canım bana öyle bır test yapmadı doktrm valla evet bana da söylemıstı agır kaldırma asılma sakın cok yorma kendını ınsaallah tutar beklemek cok zor gercekten içim içimi yedi 15 gun boyunca tuttu mu tutmayacak mı en sonunda umutsuzluga kapılmıstım kı sukur hamıle oldugumu ögrendm rabbım olmayan herkese versın ınsaallah.... sen ne iş yapıyorsun canım

ben hemşireyim ve 32 yaşındayım senin yaşın kaç özeldemi yaptırdın aşılamanı

arkadaşlar merhaba buraya msj yazmıştım ama kimse cevaplamadı aşılamamın bugün 12 günü kan testi yaptırmak için erkenmi[/Q
bencede bekle bu kadar beklemişsin doktorlar 14.gün istiyor genelde senden progesteron tahlili istendi mi senin kaçıncı aşılaman sperm hareketliliği ve sayısı kaçtı sizin müjdeli haberini alırız inşallah dualarımız seninle

teşekkür ederim cevap yazdığınız için progestan tahliliistenmedi ne olduğunuda bilmiyorum benim hikayem çok enteresan 13 yaşında bir bebeğim var sonradan olmadı hep aradık durduk rahim filmi bundan 5 yıl önce çektirdim tüplerim kapalı çıktı tek sansımız tüp bebek miş neyse onuda yaptık yine tutmadı aradan 5 yıl geçti rahim filmi tekrar çekileb,ilirmi diye araştırdım drfaydasız dedi tedavi yöntemi değilki diye söylendi ama ben dinlemedim kardeşimin desteği çok oldu ondan allah razı olsun zorla çektirdim hemde 500 tl ye ne olursa olsun çektircem dedim adetimin 7 günü anesteziye çektirdim ben daha uyanmadan başımda abla tüplerin açıldı diye birsürü ses duydum rüya gibi nasıl olur hastanedeki bütün dr lar hayret etmişler inanamadılar gerçeten açılmış bu filmi çeken dr 5 yıl öncede başka hastanedeydi ben burdada ona çektirmişim haberim yok raporda gördüm ilk filmide tamamen tıkalı şimdi tamamen açık yazıyo ama kendiside bana cevap veremedi burda rabbimin büyüklüğünü görmemek imkanssız inanmayanlara ders olacak bir olay çok şükür 3 ay yumurta takibi yapıldı olmadı 3 ay sonunda aşılama yapalım dedi drum eşimde problem yok bu arada yaşımda 39 ayın 2 sinde aşılama yaptık bana çok su içirmişler aşılamadan sora hiç yatmadan tuvalete kalltım çok üzgünüm bide ovıtrellı çatlatöa iğnesini koldan değilde kalcadan yapmışız terslikler oldu ama rabbim büyük bekliyorum dualarını hissediyorum ben de siz edua ediyorum allahım yüce katından hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et çünkü onun katında var şüphesizki duaları işiten ve icabet eden ancak odur

Geri