2012 de aşılama yaptıranlar buraya

yaptırdım yazdım ama çıkmamış 25 çıktı doktorumla konuştum iyi süreç güzel gidiyor dedi ama 14.gün yapılan testle net konuşabiliriz dedi 10un üzerinde olunca hamile olabilirsin demek sanırım yumurtalar çatlamış endometriyum gebelik için hazırlanmış demek bu sonuç bakalım hayırlısı inadına çakışmıyorum da ve evde zaman geçmek bilmiyor

canım dııkkat et de dıs gebelık olmasın sakın bıde asılamanın yapıldıgı gunden ıtıbaren hesaplanmıyr gebelık haftası en son adetının ılk gununden ıtıbaren hesaplanıyr inş. kesın tutmustur ben 14 gun kan da 299 cıkmıstı üçüz oldugu halde
33 anlamadım ben

yaptırdım yazdım ama çıkmamış 25 çıktı doktorumla konuştum iyi süreç güzel gidiyor dedi ama 14.gün yapılan testle net konuşabiliriz dedi 10un üzerinde olunca hamile olabilirsin demek sanırım yumurtalar çatlamış endometriyum gebelik için hazırlanmış demek bu sonuç bakalım hayırlısı inadına çakışmıyorum da ve evde zaman geçmek bilmiyor
seninle aynı gün aşılama yaptırdık acaba bendemi gidip yaptırsam acayip merak ediyorum :)

canım dııkkat et de dıs gebelık olmasın sakın bıde asılamanın yapıldıgı gunden ıtıbaren hesaplanmıyr gebelık haftası en son adetının ılk gununden ıtıbaren hesaplanıyr inş. kesın tutmustur ben 14 gun kan da 299 cıkmıstı üçüz oldugu halde
33 anlamadım ben

ohhh ne güzel 3 tane birden gelicek allah sagsalim kucagına almayı nasip etsin saglıkları nasıl kaç aylık oldular

3 gündür kahverengi lekeler var ama adet gibi değil sanki
tekrardan b hcg baktırdınmı bence bugün baktır derim yada doktoruna gidebilirsin.değerin katladıysa böyle lekelenmeler çok normal gebelik başlangıcında.en doğru bilgiyi doktorun verecektir.ayrıca kimyasal gebeliklerde çok oluyor aşılamalarda.yumurta dölleniyor ama tam anlamıyla tutunamıyor önce bhcg biraz yükseliyor ama daha sonrasında düşüyor.inşallah hayırlı güzel haberlerini alırız nursemacm

mayta ne durumdasın benim bugün belim çok ğrıyor beklemek çom zor 8. günde bitiyor

mayta ne durumdasın benim bugün belim çok ğrıyor beklemek çom zor 8. günde bitiyor

valla zor canım.benim dün o kadar agrılarım olduki tamam bugün kesin hastalanıcam dedim karnım belim her yerim agrıdı :) dün burdaki arkadaşlara sordum aşılamanın 10 günü test yaptırsam olurmu diye bir arkadaş kesinlikle yaptırma dedi bende 6 gün yaptırdım 21 cıktı sevindim yükselmeye başlamış tamamdır diye sonra 14 gün gittim negatif cıktı büyük bir hayal kırıklıgı çatlatma ignelerinden dolayı kan degerin o dönem yüksele biliyormuş:(

slm melekler nasılsınız asılama yaptıran arkadaslar ınsallah hayırlısıyla tutar asılamanız sağlıklı hayırlı evlatlar verır rabbım ınsallah.bende 3.5 ay once ılk asılamamı yaptırmıstım ama malesef tutmamıstı sımdı ıkıncı asılama ıçın start verdık bugun yumurtlama ığnemın 5. Sını yapcam yarın kontrol var ınsallah bayram tatılı girmeden asılamam olur hayırlısıyla buda tutmazsa dr bıraz bekleyıp tüpbebeğe yonlendırelım dedı napcam nerde nasıl yaptırcam bılmıyorum.

merhaba bana doktor yumurtlama ıgnesı jel progestan vermmeıştı bunlar gereklımıydı bende ıkıncı aşılamaya kasımda gıdıcem bırde netten tolga ecemış dıye bır doktor buldum ona bak ıstersen

Geri