2012 de aşılama yaptıranlar buraya

mine senin yaşın kaçç..hangi şehirdesin..bide sorununuz ne..merak ettimm..hakkında hayırlısı olsun inş
cnm ben 35 yaşındayım kütahyada yaşıyorum.şimdiye kadar gittiğim doktorlar sorun yok dediler.hep ilaç tedavisi,yumurta güçlendirici ilaçlarla tedavi oldum birkaç kez aşılama yapıldı.ama hiçbirinden sonuç alamadım .şimdiki doktorumum dediğine göre yumurtalar büyümeden çatlıyormuş.yumurtan çok ama bir işe yaramıyor dedi.inşlhh rabbimin izniyle bu sefer olacağına inanıyorum önce allahıma sonra doktoruma güveniyorum.hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşllh cnm

mıne sen nerde yasıyosun nerde yaptırcaksın tüpbebeğı...bıde 10 yıldır ıstıyomuşun neden hıç tüpbebek yaptırmadın anlamadım.
gülme ben kütahyada yaşıyorum.doktora bursaya gidiyorum.en yakın orası diye orayı tercih ettim.özel bir merkezi var doktorun orada yapacak tüpbebeği.şimdiye kadarda tedaviye bu kadar istikrarlı devam etmedim açıkcası.tüpbebeğe gerek kalmıyacağını düşünüyordum.nasıl olsa var birtane,ikinciside tedaviyle olur diye düşünüyordum.çevredende hiç duymadım ikincisi tüpbebek olanları.ama şimdi yaşım ilerliyor ,oğlumda büyüdü ,kendimi çok yalnız hissetmeye başladım.inşlhh hayırlısıyla rabbim bir bebek verir.sen benim düştüğüm hataya düşme sakın.verecek olan rabbim ama sen tedavini ihmal etme .hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşlh sizler hangi şehirlerdesiniz,nerede tedavi oluyorsunuz:oppucuk:

gülme ben kütahyada yaşıyorum.doktora bursaya gidiyorum.en yakın orası diye orayı tercih ettim.özel bir merkezi var doktorun orada yapacak tüpbebeği.şimdiye kadarda tedaviye bu kadar istikrarlı devam etmedim açıkcası.tüpbebeğe gerek kalmıyacağını düşünüyordum.nasıl olsa var birtane,ikinciside tedaviyle olur diye düşünüyordum.çevredende hiç duymadım ikincisi tüpbebek olanları.ama şimdi yaşım ilerliyor ,oğlumda büyüdü ,kendimi çok yalnız hissetmeye başladım.inşlhh hayırlısıyla rabbim bir bebek verir.sen benim düştüğüm hataya düşme sakın.verecek olan rabbim ama sen tedavini ihmal etme .hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşlh sizler hangi şehirlerdesiniz,nerede tedavi oluyorsunuz:oppucuk:
ınsallah canım.ben yozgatlıyım drum tüpbebeğı kayserıı tüpbebek merkezınde yada acıbademde yaptırmamı tavsıye ettı.3.600müs ığneler harıç yanı bi 5000 lira lazım hayırlısı etraftn sormasalar baskı yapmaslar bukadar takmıcam kafama.Allah ım kımsenın kucağını bos bırakmasın ınsallah sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar versın ısteyen herkese amiiiiiiinnn...

ınsallah canım.ben yozgatlıyım drum tüpbebeğı kayserıı tüpbebek merkezınde yada acıbademde yaptırmamı tavsıye ettı.3.600müs ığneler harıç yanı bi 5000 lira lazım hayırlısı etraftn sormasalar baskı yapmaslar bukadar takmıcam kafama.Allah ım kımsenın kucağını bos bırakmasın ınsallah sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar versın ısteyen herkese amiiiiiiinnn...
aminnn cnm.çok haklısın çevreden gelen sorular insanı çok yıpratıyor,kime neyse.hakkımızda hayırlısı olsun inşllh.salı günü randevum var.iğnelere başladım .yumurtalar büyümüşmü die bakacak.buradan yazarım gelişmeleri.

eveeeet herzamankı gibi yıne adet oldum test yaptırmama gerek kalmadıı.ıkıncı asılamamda boylece sona erdı.bıkaç güne doktora gitcem kontrole.bıkaç ay bekleyıp tüpbebğe geçerız demıstı hayırlısı takmamaya çalısıyorum Allah ıma sükürler olsunkı bıtane oğlum var Rabbım ona hayırlı uzun omürler versın olmıcaksada olmıcak napalım.tüpbebek ısınıde napcaz hıç bılmıyorum artık yaza belkı yaptırrız

bana bır akıl verın lutfen ıkıncı aşılayı yaptırmadım ınancım yok çunku akışına bırakalım dedık lakın yıne husran dırek tup bebek yaptırsam çok mu zor bır surac olur sureklı yatmak mı lazım olur ve ıl dışında ankara da guzel yerler nereler

bana bır akıl verın lutfen ıkıncı aşılayı yaptırmadım ınancım yok çunku akışına bırakalım dedık lakın yıne husran dırek tup bebek yaptırsam çok mu zor bır surac olur sureklı yatmak mı lazım olur ve ıl dışında ankara da guzel yerler nereler
mrb canım.bende tüpbebek düsünüyorum yaza doğru kayserıde düsünüyorum ben yozgatlıyım drum kayserıyı önerdı bızede uygun bıtane oğlum var cünkü onunlada zor olur uzak yerler ığne tedavısı burda yapılcak yumurta toplamaya kayserıye gitcem sonra gerı döncem 3 4 gun sonrada transfer ıçın gitcem drum boyle yaparız dedı bızede uygun olur busefer ınsallah.ılk bıkaçgün yatmak gerekıyo sanırım canım tüpbebek yaptırınca sonra dıkkat edeceksın tabı yatmaya gerek yok ama.sen nerde yasıyosun

merhaba kızlar ben bu ay aşılama yaptırdım iğneyle yumurtalarım büyüdü çatlaması için ovitrella yaptırdım sağ tarafımda 5 sol tarafımda 4 yumurtam vardı sonunda bu ayın 12 de aşılama yaptırdım karın ağrım çok vardı şişlik vardı acaba normal mı bu benim ilk aşılmama inş tutar sizde de karında şişlik oldu mu

merhaba kızlar ben bu ay aşılama yaptırdım iğneyle yumurtalarım büyüdü çatlaması için ovitrella yaptırdım sağ tarafımda 5 sol tarafımda 4 yumurtam vardı sonunda bu ayın 12 de aşılama yaptırdım karın ağrım çok vardı şişlik vardı acaba normal mı bu benim ilk aşılmama inş tutar sizde de karında şişlik oldu mu
meraba mako inşllh aşılaman tutar.yumurtaların baya çokmuş.bende geçen ay aşılama yaptırdım.doktorum iki taneden fazla büyürse yapamam yasak demişti.çoğul gebeliği önlemek için.benim iki tane yumurta büyümüştü,düşük doz iğne verdiği için.gerçi aşılamam tutmadı.hayırlısı olsun hepimizin hakkında inşllh.nasip olursa bu ay tüp bebek tedavisine başladık bakalım.rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşllh.aşılamadan sonra bendede karında şişlik olmuştu.ayrıca gaz sorunuda yaşadım.kasıklarımda ağrı ve göğüslerde aşırı hassasiyet oldu.sanırım bunlar ilaçların yan etkisi.korkulacak bişi değil yani.inşllh pozitif sonuç alıp burdan bize müjdeli haberi verirsin.:)

mine 77 çok teşekkür ederim doktora soruyorum normal diyor du biraz içim rahatladı inş seninde bir bebişin olur benim için şu an beklemek çok zor geliyor sanki zman geçmiyor gibi su 10 gün çabuk geçse ne güzel olur

Geri