gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Kısa Sihirli Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sihirli Sözler 2012 Kısa Sihirli Sözler
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve sihirli sözler arayan siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda oldukça etkileyici yeni ve sihirli oaln güzel sözleri paylaşıma açıyoruz.

-Gül bebeğim benim Gül Kokulu Yarim Sihirli Sevdamın Büyüleyici Aşkı Seviyorum Seni.

-Seni her Mevsim Aynı hava Koşullarında Seveceğim bebeğim Sen Benim Biricik Eşimsin

-Kalbimde Tek Başına iktidara geçtin Sevgilim, Al Bedenimi Yönet Ben Sana hayranım biriciğim Sihirli Dünyam Senin geleceğim..

-Atmayan Kalbime Büyüleyici bakışınla Hareket verdin güLmeyen Yüzüme Sihirli Sözlerinle Mutluluk verdim Benim Küçük Cadım Seviyorum Seni..

-Bana Aşk iksirinden içirdin Hayatımı büyüledin, Sihirli Sözlerinle beni benden ettin Şimdi yaşamamın tek Amacı Sen Oldun birtanem Hep Sen yinede Sen Sen Sen.

-Tatlı gülüşün neşeli Gözlerin Sihirli Sözlerin Alıyor Beni benden Tanıyamıyorum kendimi Sevgilim..

-Güzellikleri Seninle Yaşamak istiyorum Aşkın Sihirine Seninle Kapılmak istiyorum Sevgilim..

-Hızlı Değil yavaşca Yaşamak istiyorum Seni, Seni yaşarken büyüle Beni birtanem.. Sihirli Bakışlarınla Hayatımı Kendine Al Aşkım..

-Dev bir aşk içimde başladı sana karşı bu sihiri kimse bozamaz bu dev aşkın önüne kimseler geçemez birtanem.

-Beyaz ve Saf Bir Hayat Diliyorum Güzel ve Sihirli Bir Aşk istiyorum ikimiz için kimse bozmasın sevgimizi birbirimize kenetlenelim sihirimizi kimse çözemesin aşkım..

-Yarınlarımı hazırlıyorum ikimiz için o güzel sihirli sözlerin için yaşıyorum hayatı bebeğim..

-Yalnızlığı değil sadece sihirli ve güzel sözlerini özledim prensesim..

-Yalan Değil Aşkımız Kimse bozmasın Büyümüzü Büyük Sevdamız Sihiri Sadece ikimizde Saklı Sevgi çiçeğim..

-Sen büyülü Mis Kokulu Bir çiçeksin hayatımda saçtığın koku okadar büyüleyiciki etkilenmemek elde değil birtanem seviyorum seni her halinle.

-Sihirmi yaptın Bana Büyümü yaptın Ne Yaptın bilimiyorum Ama iyiki yaptın Seni Çok Seviyorum Aşkım..

-Hayata Yürüyüşümsün Aşkım Nefes Alışımsın Sihirli Gözlerinde tek Aşk Olmak için karşındayım Birtanem..

-Huzuru Seninle Buldum Aslında Benim için Sen Huzurdun Şimdi Aşık Oldum Aşkın Adı Sen Oldun bebeğim.

-Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin öLümüne Sürmesini istiyorum Bebeğim..

2012 Kısa Sihirli Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esprili sözler kısa 2012

Esprili sözler kısa 2012

Kısa esprili sözler 2012 2012 Esprili sözler Birazdan vereceğim esprili sözleri faceyi karış karış dolaşarak edindim. Kimse yok benim yok şunun demesin. Ağlatacak bu sözler sizi ağlatacaaaaaak :D:D:D Herkes karın tokluğuna çalışırken, boksörler karın boşluğuna çalışıyorlar, hayat bazen gerçekten çok acımasız. içinizde aniden bir ders çalışma isteği oluyorsa , hiç panik yapmayın boş bir...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. Kısa Sitem Sözleri 2012

Kısa Sitem Sözleri 2012

Sitem Sözleri Kısa Sitem Sözleri Sitem etmek mi istiyor sunuz, o halde size sitem edeceğiniz kişiler için yazacağınız ya da söyleyeceğiniz en güzel kısa sitem sözlerini sunuyoruz Melek'ler ve misafirler, buyrun:) Yaşamak için geldiğim bu dünyada sürünerek Aşkı öğrettin bana Teşekkür Ediyorum Sana Aşk Yaşamakmı? Sevgimi? oNlar nedir Hiç tatmadım hayatımda Hep yarınlara Bıraktı Aşkım beni...
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :) _ Yazıcının şahidi tarayıcı. _ Windows’u seven maviye katlanır. _ Çökecek windows bilgisayarda durmaz. _ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur. _ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü...

Sayfayı Paylaş