gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak?

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013-2014 sınıf geçme notu, sınıf geçme notu kaç 2014, sınıf geçme notu kaç 2013
    Sevgili melekler, 1.sınıfların bugün okula başlamasının ardından yeni eğitim öğretim yılı 16 eylül pazartesi, günü başlayacak. Merak edenler ve yeni öğretim yılında sınıf geçme notu kaç olacak öğrenmek isteyenler için, MEB yönetmeliğinden aldığımız bilgilerle sizleri aydınlatıyoruz...

meb.jpg

2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu ? Arkadaşlar selam üniversitede geçme notu kaç oldu acaba lütfen bilgisi oaln yazsın
  2. 2013 Lise Sınıf Geçme Koşulları

2013 Lise Sınıf Geçme Koşulları

2013 lise sınıf geçme yönetmeliği 2013 lise sınıf geçme Sevgili melekler, okulların kapanmasına birkaç gün kala, tüm öğrencileri olduğu gibi lise öğrencilerini de bir meraktır aldı. Alttan dersi olanlar, sınıfı sorumlu geçme durumu olanlar, sınıfta kalma endişesi yaşayanlar. Sizler için elimizden gelen bu konularla ilgili yönetmeliği paylaşmak. Umarız karneniz hepinizin istediği gibi...
  3. Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

sınıf geçme ortalaması kaçtır sınıf geçme notu sınıf geçme notu hesaplama lise Sevgili melekler, okulların kapanmasına birkaç gün kala, lisede çocuğu olan meleklerimiz ya da lise öğrencisi genç meleklerimiz liselerde bir dersten başarılı olailmek için ortalamalarının en az kaç gelmesi gerektiği konusunda tam olarak bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Gerçekten de sınıf geçme yönetmeliğine göre...
  4. 2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle...
  5. 2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti

2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti

2014 polis koleji sınıf geçme puanları, polis koleji sınıf geçme puanı, polis koleji 2014 Sevgili melekler, Polis Koleji sınavlarında sınıf geçme puanı değişti. Artık Polis Koleji sınavlarında 50 puan alan öğrenci, o dersten başarılı sayılacak. “Polis Koleji Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”, Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre öğrencinin,...

Sayfayı Paylaş