gebe
  1. aypare83

aypare83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2013 ağustos anneleri buyrun sohbete

Konu, 'Ağustos Ayı Anneleri' kısmında aypare83 tarafından paylaşıldı.

:hamis::hamis:

2. matematik

matematik Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    mrehaba kimse bişey yazmamış ben yazayım :) ben de ağustos sonuna bebişimi kucağıma alacağım inşallah ama doğum korkusu sardı şimdiden:( çok korkuyorum doğumdan nasıl olcak ne yapacağım bilmiyorum:(

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben de ağustos aşında alacağım inşallah kızımı. heyecanım arttı çok sıcaklara denk geleceğiz allah yardımcımız olsun

2013 ağustos anneleri buyrun sohbete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağustos annelerinin göbüşleriii

Ağustos annelerinin göbüşleriii

2010 ağustos anneleri göbüş oyunları ağustos anneleri 2011 2011 Bakıyorum da bu forumda ağustos annelerinin göbiş resimleri yok... Nedeeeeeeeeeennnnn... Haziran annelerine özendiğim için ilk olarak ağustos annelerinin göbiş resmi benden olsun istiyorum... İşte benim göbiş...
  2. 2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

gelin saç modelleri 2011 dağınık topuz modelleri 2011 henna gelinlik henna gelinlik 2011 gelinlerimiz buraya buyrun..Burdan görüşleri önerileri gelinlik modellerini ayakkabıları kuaförü balayını paylaşalım birbirimize yardımcı olalım.2011 gelinleri bekleniyorsunuz......Tüm melişlerde gelebilir tabiki.Önerileriniz yardımlarınız çok iyi olur.:dancing:
  3. Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete

Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete

RABBİM İNŞALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE KUCAGINA BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP EDER PERŞEMBE GECESİ CUMAYA BAGLAYAN GECE BOL BOL DUA EDELİM RABBİM BEBEKLERİMİZİ N KOKUSUNU ALMAYI BİZLEREDE NASİP ETSİN AMİİİİNN...:nazar::nazar::nazar::nazar:
  4. ağustos 2013 gebe kalanlar...

ağustos 2013 gebe kalanlar...

selam arkadaşlar...inşallah nisan 2014 annesi olacagım.yalnız ikizmi tekmi muallakta..kan degerim 07/08/2013 te 30 du.. 13/08/2013 611,20 cıkmış.doktor ikiz olabilir dedi...kan degerim yuksek cıkmış..ultrasonda görünmedi cumartesi gel görelim dedi..acaba ikizmi...bilgisi olan varmı...bu arada bende ikizim..tek yumurta..eşimin ablaları kuzenleri ikiz :) yani bende çok yuksek ikiz olma ihtimali..
  5. 2013 Kurban Bayramı Mesajları Buyrun...

2013 Kurban Bayramı Mesajları Buyrun...

kurban bayramı mesajları, bayram mesajları, en güzel kurban bayramı mesajları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, sevdiklerinizle bayramlaşmak, kurban bayramlarını en güzel cümlelerle kutlamak ve onları hatırladığınızı göstermek için en güzel kurban bayramı mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... BUGUN KURBAN BAYRAMI, KURBANLAR KESILECEK, SEVAP NIYETIYLE...

Sayfayı Paylaş