gebe
  1. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178

4,444 tefriciye

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında NUTA tarafından paylaşıldı.

Kardeşime şifa için cumaya kadar niyet ettik Allah rızası için yardım ederseniz sevinirim

2. toprakk

toprakk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    tamam canım cumaya kadar okurum ne kadar okursam cuma söylerim Allah şifa versin

3. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
  4. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    ben 100 adet almıştım nutacım sınavlarım olmasaydı daha çok alırdım yinede daha fazla okursam haber veririm cumaya kadar.

NUTA bunu beğendi.
  5. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
4,444 tefriciye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 444 lü hastalar :)

444 lü hastalar :)

Merhaba ben Serkan nasil yardimci olabilirim? - Benim telefonda bi problem var bankomatta islem yapamadim - Peki ilk once telefonunuzun ''menu" tusuna sonra da ''5'' tusuna basin... - Evet... Tamam... - Ekranda ne var simdi? - Show tv... - Huh -Iyi gunler kredi karti basvurunuz icin aramistim sizi... -Tabi buyrun.. -Mesleginiz nedir acaba? -Hayat kadini... -... Ozel sektor...
  2. şifa için tefriciye

şifa için tefriciye

slm kızlarr ben kurdeşen hastasıyım kronik ürtiker tıptaki adı.ve şifa olsun diye tefriciye okumaya başladım pazartesi başladım sanırım 1 hafta içinde okunması gerekiyomuş.tedavi görüyorum ama sonuç alamadım.aşılama aşamasına geçtik ama hala çıkıyor bu hastalık.sizden ricam bana tefriciye okurmusunuz 4444 tane olması gerekiyor şuan 1100 oldu okursanız ve ne kadar okuduğunuzu bana yazarsınız...
  3. Tüpbebek ve tefriciye

Tüpbebek ve tefriciye

herkese selamlar.emine adlı bi arkadaşım önceden 2 bebeğini kaybetti şimd itüpbebek yaptırıcak arkdaşımız icin tefriciye okumaya niyetlendik bu yolda bize yardım edebilirseniz cok seviniriz.şimdiden okuyan okumayan herkeese teşekkür ederim.emine adlı arkdaşımızın tüpbebeğini yaptırabilmesi ve sağlılklı gine kucağına alabilmesi niyetiyle okuyabilrseniz bizi cok bahtiyar edersnz.saygılar:bebem:
  4. salatı tefriciye

salatı tefriciye

Salatı tefriciye için yardım istiyorum
  5. 444 4 51* Numaradan Gelen Çağrılara Cevap Vermeyin!

444 4 51* Numaradan Gelen Çağrılara Cevap Vermeyin!

444 4 51* numarası, 444 4 51* numarasından çağrı, 444 4 51* gelen çağrı Sevgili melekler, haber7.com haber sitesinin verdiği habere göre 444 4 51* numarasından gelen çağrılara cevap verilmemesi uyarısında bulunuldu. Cep telefonlarından birçok aboneye ulaşan kötü niyetli kişiler, "Yaptığınız son alışverişlerden dolayı check-up kazandınız, ancak süresini geçirdiğiniz için 299.00 TL...

Sayfayı Paylaş