gebe
  1. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93

6 kilo gitti

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında bembeyaz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 1 ocaktan beri diyetteyim 70 kilo ile başladım aynı zamanda haftada 2 gün spor da yapıyorum. 6 kilo gitti. Çok fark etti etrafımdakiler nasıl verdin diye sorular sormaya başladılar. Ruhen de çok rahatladım. diyete devam ama ben bunu artık yediklerime dikkat ediyorum gözü ile bakıyorum. Herşeyi mideye indirmiyorum ki sevdiğim şeyleri yiyebileyim. Bol bol su ve papatya çayı içiyorum. Kilo vermek çok güzel bir duyguymuş. :m.c:

2. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    tebrikler darısı bana inşallah :(
    kilo vermek kolayda geri o kiloyu almadan korumak çok zor

3. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar benim diyet hala devam ediyor. Aradan geçen zamanda 10 kilo verdim şu an 60 kiloya düştüm. Hedefim 55 kilo.

TUNAA bunu beğendi.
  4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ay ne güzel canım inş istediğin kiloya ulaşırsın

bembeyaz bunu beğendi.
  5. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar ben 60 kiloda sabitlendim veremiyorum. ama bu gün itibarı ile yeniden diyetimi sıkı tutmaya karar verdim. size gelişmeler hakkında bilgi vereceğim.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben diyet yapamıyorum sadece ekmek ve yoğurt gibi cok yediğim şeylerin lightını yiyorum

7. gulizturan

gulizturan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de geçen sene 10 kilo verdim, içimden bir çocuk çıktı sanki:):tilili:

8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ya! bembeyaz neler uyguluorsunda verdin kilolarını ne yedin ne içtin kızz banada anlatsana

9. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
  10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    darısı başıma:D:D 10 kilo versem yeter banada:D:D

11. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    nasıl kilo verdin diyet listeni yazarmısın

6 kilo gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilodan eser bırakmayan 6 besin

Kilodan eser bırakmayan 6 besin

eser yenenler kaç kilo boy ve kiloya göre diyet boy ve kiloya göre diyet listesi Kilo kilo kilo bizim korkulu rüyamız (kabus) bile diyebiliriz.Yahu ne yersek kilo alıyoruz,su içiyoruz o bile zayıflatmak yerine yarıyo.Sonra diyet yapmak için bir çok diyet uyguluyoruz.Ama bana kalırsa insan biraz iradesine hakim olup yememeli.Örn; Hergün kızartma ,hamur işi yiyen birisi sonra ben zayıflıyıcam...
  2. Simitle Haftada 3-6 kilo

Simitle Haftada 3-6 kilo

1 haftada 8 kilo verebilirmisinz simitli diyet Diyetisyen ablama buna benzer diyet vermişti ve iki haftalık bir süreçtir uyguluyor haftasonu kontrole gidecek.Bizde bu diyetle tam 1 haftada güzelce kilo verebiliriz.:) Hedef: 1 haftada 3-6 kilo. Günlük kalori: 900 Kcal BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : ½ simit, çay, kahve diyet içecekler Öğle : 1 simit, yağsız salata (1 kase...
  3. Yumurtanın akı, gitti kilonun fazlası:)

Yumurtanın akı, gitti kilonun fazlası:)

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen Melek'lerimiz için, telif hakkı bana ait bir motivasyon şarkısı yada tekerlemesi mi desek yerinde olurdu acaba :D :D Neyse işte ben yaptım ya ona bakın siz :meçhul: Zayıflamak isteyen Melek'ler, bu diyet yumurta akı diyetiydi, yukarda da dediğim gibi, sizlere bir nebzede olsa keyif ve motivasyon versin diye ben bunu kendimce derledim :) İşte Rüyam'dan...
  4. Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi!

Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi!

Bu konu; Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, BKM'nin başarılı oyuncularından Büşra Pekin 1 ayda tam 6 kg verdi. Fazla kilolarıyla görmeye alıştığımız Büşra Pekin artık incacik bir hale geldi. Yaşam koçuyla çalışan Pekin çok iyi görünüyor.. Fazla kilolarından kurtulmak için ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun’la çalışmaya...
  5. Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

büşra pekin büşra pekin haberleri büşra pekin diyeti Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunun başarılı oyuncularından Büşra Pekin son dönemde uyguladığı diyet ve yaptığı egzersizlerle fazla kilolarının tamamını verdi. Ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun ile birlikte çalışan Büşra Pekin bir ayda 6 kilo verdi. 60 kilo olan oyuncu 6 kilo vererek 54 kiloya kadar düştü....

Sayfayı Paylaş