gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar abdest alırken geyirdiğimiz de aldığımız abdest bozulur mu? Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı

Geğirmek Abdest'di Bozarmı

Abdest alırken geğirmek yada abdestliyken gerğirmek Abdesti bozmaz Geğirmek abdesti bozmaz

Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba

Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba

Selam arkadaşlar Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozar mı yani abdest alırken tam o esnada burnumuz kanarsa abdest sayılmaz mı yani abdest olmaz mı?
  2. Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Selam arkadaşlar acaba Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bilgi versin bana
  3. Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı acaba

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak garip ve saçma gelebilir ama öğrenmek lazım diye soruyorum acaba Gusül Abdesti Alırken Küfür Etmek Abdesti Bozarmı bu konuda bilginiz var mı?
  4. Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var şayet Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen bilgi versin
  5. Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

arkadaşlar Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa acaba alınan gusül abdesti bozulur mu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa bozulur mu diye:S

Sayfayı Paylaş