gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Abdigör köftesi tarifi nasıl yapılıyor tarif lazım melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Abdigör köftesi nasıl yapılıyor, tarifi ve kullanılan malzemeleri lazım bana, yetiştirebilirsem bu iftarda bunu yapmayı çok istiyorum. Tarifi var ise paylaşırsanız sevinirim.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba sevgili misafirimiz;
    konu ile ilgili olarak aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

BURAYI TIKLAYINIZ

Abdigör köftesi tarifi nasıl yapılıyor tarif lazım melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avunya Mantısı nasıl yapılıyor tarifi

Avunya Mantısı nasıl yapılıyor tarifi

Malzemeler: 1/2 Kg Erişte 1 Kase Nohut 2 Çorba Kaşığı tereyağı 250 gr Kuşbaşı Et 1 Adet Soğan 1 Adet Domates 2 Su Bardağı Yoğurt 3 Diş Sarmısak Tuz, Karabiber Kırmızıbiber HAZIRLANIŞI : Erişteyi tuzlu suda haşlayın. Tepsiye yayıp, önceden ısıtılmış 200 dereceli fırında 10 dakika tutun. Geceden ıslattığınız nohutları haşlayın. 1 çorba kaşığı tereyağını tavaya alın. Eriyince yemeklik...
  2. Patatesli Bulgur Köftesi tarifi nasıl yapılır

Patatesli Bulgur Köftesi tarifi nasıl yapılır

Patatesli Bulgur Köftesi MALZEMELER 5 su bardağı köftelik bulgur, 6 adet patates, 2 adet soğan, 2 çorba kaşığı tereyağı, 250 gram kıyma 1 tatlı kaşığı salça, 1 demet maydanoz, 4 diş sarımsak, 2 adet yumurta, 1 tatlı kaşığı kimyon, 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı pulbiber, 2 çay bardağı dövülmüş ceviziçi, tuz, Üzerine : 1 su bardağı yoğurt 1 tatlı kaşığı kırmızı tozbiber 2 çorba...
  3. Abdigör Köftesi Tarifi

Abdigör Köftesi Tarifi

abdigör köftesi, tarifi, yapılışı, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Abdigör tarifini bu yazımızda sizlerle palaşıyoruz melekler :) 1 Kg. Yeni kesilmiş dana bonfile et, - 2 ad, Yumurta - 1 Büyük Soğan - 2 Çorba Kaşığı tepeleme un - 2 Çay kaşığı karabiber - 2 çay kaşığı kırmızı biber - 2 Tablet MAGGİ Et SU, - 500 Gr. Tereyağ, -1 Kg. Baldo pirinç -...
  4. İzmir köftesi tarifi resimli

İzmir köftesi tarifi resimli

İzmir köftesi tarifi resimli İzmir köftesi nasıl yapılır İzmir köftesi yapımı Evet Melek'ler çok hoş bir tat sunuyoruz bu yazımızda sizlere. İzmir köftesi tarifi, yapmayı bilmeyenler için ya da tarifi farklı olanlar için Oktay Usta'nın önerisi olan İzmir köftesi tarifi sizler için Melek'ler! :A İzmir köfte malzemeleri 600 gram kıyma 1 adet büyük soğan 2.5 dilim ekmek içi...
  5. Meleklere özel Kolay Laz Böreği Tarifi

Meleklere özel Kolay Laz Böreği Tarifi

Kolay Laz Böreği nasıl yapılır Kolay Laz Böreği Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ben gibi mutfakta acemi olan ve yine ben gibi her türlü börek tarifleri deneyen tüm arkadaşlarımız için kolay laz böreği tarifi sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diliyoruz. Kolay Laz Böreği Malzemeler 14 yaprak yufka 150 gram tereyağı Muhallebisi için: 4 adet yumurta sarısı 7 su bardağı...

Sayfayı Paylaş