gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba benden hoşlanıyomu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bizim mahalede bi çocuk var sürekli bana bakıyo izliyo anlamsız gülüyo bana çok yaklaşıyo sizce o benden hoşlanıyomudur?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hoşlanıyordur desek hoşlanıyor mu olacak? Ya da hoşlanmıyordur dersek vaz mı geçeceksiniz? :D

acaba benden hoşlanıyomu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeKLeRMİyDiN aCaBa..?BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM GiBi??

BeKLeRMİyDiN aCaBa..?BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM GiBi??

beklermiydin acaba benim gibi böyle özlermiydin? benim gibi yalnız hissedermiydin kendini onca kalabalıgın arasında? tekrar aramayacagını dönmeyecegini bildigin halde her gün her saat her saniye dönmesi için yalvarırmıydın Tanrı'ya? bir kere daha sadece bir kez daha doyasıya sarılmak için dualar edermiydin gecelerce? küçücük ama sacma bi umut besleyerek belki oda özler belki oda günün birinde...
  2. merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar :) bende yeni üyeyim aranızda banada yer yer vardır umarım dertlerimiz aynı olunca hemen üye oldum. benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor. öyle mide bulantısı falan yok.heran hasta olucak gibiyim ama bişey de yok ayrıca arada bir baş ağrılarım oluyordu şimdi o da yok.bide karnım kazınıyor çok...
  3. acaba benim boyum nasıl uzar ?

acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  5. Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş